“Взаємна повага до особистого простору
один одного – це вже майже любов”
Хорхе Букай “Море егоїста”

Хлопчики ніколи не дорослішають. Вони залишаються вічними підлітками – і добре, тому що немає нічого нуднішого, ніж дуже дорослий і дуже серйозний чоловік, який забув, як грати. Як з такими фліртувати? Як з такими ловити кураж, якщо його нічого не цікавить, крім роботи, телевізора чи комп’ютера? Як такого любити?

Справжнім же чоловікам потрібно місце, щоб розслабитися, то таємний простір, куди закритий доступ жінкам, батькам, навіть друзям. Усім час від часу потрібно тікати від метушні й рутини. Але жінки і чоловіки вирішують цю проблему по-різному. Найбільша помилка жінки на фразу: “Я в гараж” заявити “Добре, я з тобою”. Відпустіть свого хлопчика, дайте йому відпочити. Не дзвоніть йому, не питайте, коли повернеться додому.

Для чоловічої психіки довгострокові та інтенсивні емоції є стресом. Вони не тривають довго. Особливістю чоловічої психології є те, що в проблемних ситуаціях йому потрібно побути на самоті, помовчати, подумати, а не безперервно говорити годинами, як це робимо ми, дівчата. Небажання спілкуватися в ці моменти ми сприймаємо як байдужість. Почекайте і Ваш чоловік, відпочивши в своїй комірчині від негараздів і проблем, повернеться сповнений сил і наполегливості вирішувати всі справи.

Для кожного чоловіка дуже важливо мати можливість усамітнитися там, де його ніхто не потурбує. Завзяті автомобілісти, потрапляючи в гараж, почуваються максимально розслаблено і комфортно. Кожен з нас буває в стані “порожнього колодязя” – саме тоді потрібно “перезавантажитися”. Багатьом чоловікам найкраще “перезавантажуватися” в поїздках, особливо коли є чоловіча компанія. Це як магічна дія шопінгу для жінок.
Пам’ятайте, що кожна людина з дитинства повинна вчитися залишатися одна. Адже потрібно вміти не нудьгувати з самим із собою.

Залишатися наодинці з собою – це не означає бути самотнім. Так ми здатні наповнюватися самостійно, а не за рахунок інших. Особистий простір – важливе місце. Щоб не заповнювати порожнечу приятелями, компаніями або навантажувати проблемами кохану, чоловіки йдуть до своїх гайок і болтів або в тир; хтось обирає швидкість або навіть зважується на підкорення небесних просторів.Не забороняйте чоловікові подібну слабкість, і тоді він відкриє для Вас свій простір і впустить навіть у цю кімнату.

Особисту територію потрібно мати не тільки чоловікові, а й жінці. Якими б близькими не були стосунки в парі, у кожного повинні бути свої хобі й інтереси, інакше ви можете втратити себе. Інша справа, що ці “кімнати” не потрібно закривати один від одного. Потрапляючи на територію своєї половинки, пам’ятайте, що на цій території є господар, що встановлює свої правила. А всі інші в його просторі – просто гості, тож не прагніть змінити щось на свій лад: прибрати пил або додати фарб, інакше ризикуєте бути вигнаними зі святині свого чоловіка назавжди.

Читайте також: На свіжу голову


Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…