В перехідний період погода викликає доволі-таки сильне бажання посидіти вдома під теплим пледом з чашкою гарячого шоколаду. І якщо на роботу/навчання ходити доводиться, то вихідні дні можна провести так, як заманеться. Наприклад, за переглядом must-watch серіалів, які ми для вас підібрали.

Друзі/ Friends

Звичайно, цей серіал посідає почесне місце у нашій підбірці, як і у наших серцях. Він про все – про стосунки між друзями, кохання, несподівані пригоди, веселі ситуації та і просто про життя. Одна порада: хто може – дивіться в оригіналі, адже деякі жарти просто не можна перевести. До того ж так набагато атмосферніше, та і корисніше – підтягнете англійську. :)

Чорне дзеркало / Black Mirror

Цей серіал-антиутопія приваблює з декількох причин. По-перше, серії між собою не пов’язані. Кожна серія – нова історія. Тому навіть якщо у вас виникла вимушена перерва між переглядом серій, вам не доведеться передивлюватися, щоб згадати, на чому ви зупинилися. По-друге, «Чорне дзеркало» відкриває очі на сучасні реалії. У ньому показано, що буде, якщо і далі наш світ буде заполоняти техніка. По-третє, розв’язка кожної серії дуже непередбачувана і залишає по собі слід надовго. Теж невелика порада: перша серія дуже, так би мовити, екстравагантна, тому не робіть по ній висновки про серіал, а продовжуйте дивитися.

Збреши мені / Lie to Me

Захоплюючий серіал-детектив про доктора Лайтмана – спеціаліста по розпізнаванню брехні й емоцій – та його команду. Також відомий під назвою «Теорія брехні». Неординарний детектив для тих, хто любить поламати голову над розгадкою злочину. Цей серіал змушує дійсно повірити у силу психології, адже всі злочини «Агентство Лайтмана» розплутує лише завдяки вмінню зчитувати емоції та почуття з обличчя і жестів. Інтригує, правда? Варто сказати, актори дібрані ідеально, їхня гра жива, природня, невимушена, тому дивитися серіал легко і цікаво.

Клініка / Scrubs

Скільки вже назнімали серіалів про медицину, лікарів і інтернів. Чим ще можна здивувати вибагливого глядача? Але «Клініці» точно є чим. Для багатьох глядачів все ще секрет, як цей комедійний серіал може піднімати такі важливі життєві теми. Він змушує задуматися про дружбу, кохання, ставлення до оточуючих, світогляд, вплив самооцінки на життя. Але разом з тим простий гумор, щирі харизматичні актори, легка подача – все те, що змушує увімкнути іще одну серію.

Гра престолів / Game of Thrones

Не могли ми забути і про славнозвісну «Гру престолів». Цей серіал не просто так займає перше місце у багатьох рейтингах. Його особливістю є те, що події змінюються з блискавичною швидкістю у найбільш непередбачуваний момент. Для авторів немає головних героїв – померти може будь-хто з них. Атмосфера, костюми, гра акторів – це те, що заворожує і приваблює у «Грі престолів». Єдиний мінус – те, що, почавши, ви навряд чи зможете зупинитися, а новий сезон доведеться чекати. :)

Це була підбірка серіалів, які, на нашу думку, варто подивитися. Сподіваємося, ми поповнили вашу колекцію і на вихідних вас чекає плед, чай, смаколики і цікавий сюжет та симпатичні актори на екрані.