Дотримуючись наших простих порад, ви зможете розігнати обмін речовин до реактивної швидкості, відчути легкість, покращити самопочуття та збагатитися зарядом енергії на весь день!

Вода

Багато людей, самі того не помічаючи, роками відчувають зневоднення, але ж достатнє вживання води здатне збільшити швидкість метаболізму до 20%! Дослідження довели, що вода допомагає організму спалювати калорії. Особливо корисна прохолодна питна вода, тому що для її засвоєння організму спочатку потрібно попрацювати і нагріти воду до температури тіла. Одна склянка, випита за 5 хвилин до вживання їжі, істотно скоротить її обсяг і дасть насичення без важкості в шлунку. Норма споживання води для кожної людини своя і становить 30 мл на 1 кг ваги.

Повноцінний сніданок

Один із найважливіших факторів, що впливає на метаболізм – це харчування. Варто уважно поставитися до ранкової трапези. Відмова від повноцінного сніданку істотно знижує швидкість метаболізму. Без їжі організм переходить в «економний режим» і витрачає енергію дуже повільно, щоб позбутися від голоду і слабкості. Ідеальний варіант – снідати протягом першої години після пробудження. У вашій тарілці повинні бути складні вуглеводи (крупи або зерновий хліб), прості вуглеводи (фрукти, ягоди), а також білки і жири (яйця, м’ясо, риба, горіхи або молочні продукти).

Продукти – прискорювачі метаболізму

Перелік, який допоможе прискорити обмін речовин: цитрусові (лимон, лайм, апельсин, грейпфрут та ін.), зелений чай, кава, мед, імбир, кориця, червоний перець, часник, яблука і яблучний оцет, вівсяні пластівці, жирна червона риба.

Вакуум

Масажує і стабілізує внутрішні органи, допомагає позбутися від небезпечного вісцерального жиру і робить живіт пласким. Жодна інша вправа не впливає на поперечний м’яз живота настільки ефективно. Практикуйте вакуум на голодний шлунок. Техніка виконання наступна: лежачи, сидячи або стоячи з опорою на руки видихаєте все повітря з легенів. Потім максимально втягніть живіт, намагаючись наблизити пупок до хребта, і залишайтеся в цій позиції на 15-20 секунд. Починайте з 3-5 повторів і поступово збільшуйте кількість підходів до 10-15.

Кардіотренування

Кардіо – це синонім аеробного тренування. Цей вид фізичного навантаження використовує кисень в якості тригера, який «запускає» основне джерело енергії – жирові клітини. Відбувається процес перетворення жирів в чисте джерело енергії (ліполіз). Запускається він завдяки особливим ферментам, ліпазам, які виділяються після 30-40 хвилин активного тренування. Під час тренування ваш пульс підвищується до певного рівня і тримається на ньому. При прискореному пульсі організм споживає більше кисню і витрачає більше калорій.

Інтервальне кардіо додатково варіює навантаження від простого до складного, розвиваючи витривалість організму. Для цього підійде біг, ходьба по сходах, їзда на велосипеді, плавання та інші види циклової фізичної активності з можливістю зміни швидкості.