Столиця вже підготувалась до свята весни, жіночності й кохання. Визнавати 8 березня святом чи ні – особиста справа кожного, а от провести вихідний цікаво і з користю не завадить нікому:)

Комедія “Схоже на щастя” з Адою Роговцевою

Іронічна комедія з блискучою Адою Роговцевою у головній ролі. У цьому році спектакль удостоєний головної театральної премії країни, а актриса звання “кращої актриси року” за роль в ньому. На що схоже щастя? Протягом життя людина по-різному відповідає на це питання. Але для будь-якого віку і характеру самотність – це нещастя. Іронічна і трохи сумна комедія розповідає історію дивної спільної подорожі двох жінок. Обидві втікали від залежності і приреченості на непотрібність. Марго і Клод – абсолютно різні. Зустрічаються вони зовсім випадково, і, тим не менше, стають близькими одна одній.

Вартість: 200-550 грн.

Початок: о 19.00.

Де: Міжнародний центр культури і мистецтв, алея Героїв Небесної Сотні, 1.

Березневий забіг Ladies Run

Якщо ви активна дівчина і не плануєте проводити 8 березня в розслабленому режимі – цей забіг саме для вас! Подолавши 6 кілометрів, кожна з учасниць на фініші отримає дизайнерську прикрасу. Крім цього, перші 390 зареєстрованих представниць прекрасної статі гарантовано отримають прикраси. Також в забігу можуть брати участь чоловіки, на яких чекають призи.

Вартість: 400 грн.

Початок: о 10.00.

Де: Маріїнський парк.

Старий Добрий Джаз / Нова Програма

Шанувальники джазу зможуть насолодитися виконанням кращих джазменів України, серед яких – квартет Руслана Єгорова та оркестр “Віртуози Києва”. Вечір відбудеться в рамках серії “Старий добрий джаз”.

Вартість: 325-500 грн.

Початок: о 20:00

Де: Будинок Кіно.

Виставка “Азалії та камелії” в Ботанічному саду

Ботанічний сад імені Гришка запрошує помилуватися азаліями і камеліями. На виставці можна буде побачити цвітіння німецьких сортів азалії селекції 20-30 рокыв минулого століття (Advents-glocken, Concinna, Apollo). Японська камелія зустріне відвідувачів неймовірною палітрою кольорів і вишуканими квітками.

Вартість: 15 грн.

Початок: об 11.00.

Де: вул.Тімірязєвська, 1.

Виставка фотографій “Фотосушка”

У Києві відбудеться виставка фотографій під відкритим небом “Фотосушка”, в якій можуть взяти участь як професійні фотографи, так і новачки /любителі. Під час проведення фотосушки проходитиме акція “Портрет чарівної жінки” – професійні фотографи будуть фотографувати всіх охочих отримати прекрасне фото на пам’ять про цей день. Тема фотовиставки – “Весняний вернісаж”: події, люди, пейзаж, архітектура, STREET і жанрова фотографія. Експертна комісія вибере три найкращих фото, які увійдуть до підсумкової експозиції всеукраїнського фотоконкурсу “Моя улюблена фотографія 2017”.

Вхід вільний.

Початок: о 13.00.

Де: Майдан Незалежності.

Читайте також: 8 Березня: святкувати чи ігнорувати?