Як повідомляє прес-служба артиста, в 10-ти піснях ALEKSEEV розповість історію власних почуттів. Саме в такій послідовності композиції в альбомі “Пьяное солнце” складаються в одну цілісну розповідь, що розповість про почуття самого співака за останній період часу.

“Они думали мы упадем, а мы летим вместе с птицами – мимо нас пьяное солнце… То ли я взлетел, то ли я упал – держи меня сильней, я хочу твою любовь поднять до солнца. И не остановиться, мокрые спины целуют пески, а я плыву… Доторкнись, пригорни, в тім немає вини… Недопетый мотив… Танцы вдвоем – странные танцы!”.

Дебютний альбом став підсумком діяльності першого успішного року творчої діяльності виконавця. Цей рік був насичений перемогами, рекордами та гастролями.

Усього за рік ALEKSEEV зміг захопити багатотисячну публіку своїм унікальним голосом та хітами. Більше 100 сольних концертів за перший рік гастрольної діяльності, нагороди “Відкриття року” та “Пісня року”, вершини чартів, хіт-парадів та любов слухачів.

Головною в однойменному альбомі стала пісня “Пьяное солнце”, яка відкрила для світу виконавця ALEKSEEV та принесла цілий ряд перемог. Сингл “Пьяное солнце” – перший із російськомовних, що потрапив до ТОР-100 світового чарту Shazam. А найбільш значимою перемогою стало те, що цей хіт отримав статус платинового синглу на iTunes за 100 000 скачувань від слухачів! Також до альбому увійшли такі треки, як “Снов осколки”, “Океанами стали”, “А я пливу”. Слухачі вперше почують студійну версію одразу трьох нових пісень: “Чувствую душой”, “Дельфины” и “Странные танцы”.

“Між рядків альбому “Пьяное солнце” – моя особиста система координат, карта душі. Найбільш проникливі слухачі можуть зібрати мене по частинах, по піснях. Зрозуміти. З трепетом і любов’ю я представляю свій перший альбом – підсумок півторарічної роботи моєї великої команди, предмет моєї гордості і результат великої любові до моїх шанувальників”, – зазначив ALEKSEEV.

Офіційний реліз альбому ALEKSEEV “Пьяное солнце” в iTunes запланований на 2 грудня. Але вже 29 листопада о 20:00 у столичному концертному клубі Carribean відбудеться live-презентація диску. Цього вечора під акомпанемент нового розширеного складу музикантів артист виконає свої хіти, а також гості презентації першими почують одразу три прем’єри пісень від ALEKSEEV!

“Концерт 29 листопада для меня особливий. Це дуже хвилююче – презентувати свій перший диск. Кожного дня ми з командою буваємо в різних містах та країнах, але цю подію хочеться відсвяткувати саме тут, у моєму місті. Я запрошую вас провести вечір 29 листопада разом”, – розповів співак.

Album-promo ALEKSEEV “Пьяное солнце”

 © Фото надані прес-службою виконавця ALEKSEEVСподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…