Mister Cat позиціонує себе як молодіжна мережа лофт-піцерій (англ. loft – горище) у стилі Америки 50-х років. І хоча навряд в ті роки в американських кафе подавали суші, у київському Mister Cat ви знайдете і їх. А ще – салати, супи і багато-багато іншого… Про це ми розповімо далі у першому незалежному огляді закладів громадського харчування столиці від порталу Мегаполіс.


Треба сказати, що в Києві є вже чотири піцерії Mister Cat, і для тестування ми обрали ту, що розташована в центрі, поряд зі ст. м. «Олімпійська». Як і годиться (враховуючи нашу згадку про лофт), піцерія розташовується на останньому поверсі торгового центру «Олімпійський». Потрапити в кафе можна через окремий, захований у дворику за аркою ліфт, або ж зробивши кілька кіл поверхами торгового центру і проїхавшись по кількох ескалаторах. Ця маленька незручність ніяк не впливає на кількість відвідувачів. Як правило, більшість столів тут зайнята, а деякі – заброньовані.

Чому ж тут так багато відвідувачів? Відповідь проста: порівняно доступні ціни та акції, які приваблюють сюди тисячі голодних і спраглих. Це, зокрема, акція «Щасливі години»: з 14 до 17 тут можна отримати дві однакові піци за ціною однієї. Така акція діє тут щоденно, а не тільки у будні.

З плюсів цього кафе можна назвати крісла – якщо вам пощастить, ви займете широченне м’яке сідальце, яке ще й крутиться. Або ж диван. В гіршому випадку – твердуваті пластикові крісла чи місце біля стійки.

11915107_1613617505593683_2908014283632158072_n

Однозначний мінус закладу – гучна музика. Якщо ви необачно займете місце неподалік від колонки (а їх там більше дюжини), то доведеться кричати, аби співбесідник добре вас чув. Так само не варто тим, хто не курить, сідати неподалік від входу до так званого кальянного залу. Бо, на жаль, там курять не тільки кальян, а й звичайні цигарки, хоча і те, й інше давно заборонено законом. До речі, саме в цей зал виходить єдиний ліфт, тому, коли ви його все-таки дочекаєтеся, запевняю вас, вам дуже хотітиметься якомога скоріше вдихнути ковток свіжого повітря.

Школярів та неповнолітніх студентів тут сприймають за дорослих. Принаймні на моїх очах когорті підлітків подавали кальян та алкоголь, не вимагаючи пред’явити документи.

Тепер щодо обслуговування. Коли я зайшла до зали, мене зустріла працівниця закладу, дала меню і запросила сісти. Оскільки я заздалегідь знала, чого хочу, попросила одразу зробити замовлення. На це панянка мені відповіла таке: «Вообще-то я не оффициантка» і пішла собі. Ну гаразд, думаю, не офіціантка, то зараз напевно когось до мене покличе, щоб узяли замовлення. Але ж ні. Спочатку хвилин п’ять я спокійно чекала, потім підняла руку, а потім довелося активно нею помахати, щоб з’явився офіціант.

Таку річ цілком можна зрозуміти: зал у Mister Cat дійсно великий, на одного обслуговувача у пікові години – по 5 столів, що явно забагато. Зате вже через кілька хвилин після того, як я зробила замовлення, до мене підійшла інша офіціантка і запитала, що я буду замовляти. Це ж треба – не було, а тут уже друга.

52147805_aohiHMAcuNSCrAvBUqykkHTFByZ1Q4Ff1seQady7_MQ

Фото Vladyslava N. (Foursquare)

Хай там як, а я вирішила протестувати заклад двічі. Вперше замовила салат і гарбузовий суп, який мали подавати з грінками. Так от, якщо до салату в мене загалом зауважень немає (хіба що трохи забагато соєвих паростків, від чого страва була гіркою), то з супом інакше. Коли не побачила грінок, трохи зачекала і перепитала офіціанта, чи мають вони все ж бути. Дівчина перепросила.

Через дві хвилини – дивлюся, прямує до мене із блюдечком та грінками. Її перепиняє менеджер, яка зауважила, що на блюдці немає серветки, і офіціантка повернулася до стійки. Взяла руками грінки (а перед тим ними ж рахувала чайові), поставила під них серветку і подала все це мені.

Вдруге, коли я була у Mister Cat, піцу чомусь забули розрізати. Офіціант цього не помітив. А ножі ж у них гострі, як камінь. Тож довелося з неабияким ентузіазмом відпилювати собі шматочки. Тісто у піці не настільки тонке, як в італійській, і трохи присушене зі споду.

Отже, зручні крісла, дешево, але шумно, куріння, неуважність персоналу.

За 10-бальною шкалою ставлю 6.

UPD: згадала теплу усмішку приємної і надзвичайно ввічливої офіціантки, і вибачила їй нерозрізану піцу. Ставлю 7 :)


P. S. Ви бували у Mister Cat? Поділіться своєю думкою про заклад. Ми також будемо вдячні за побажання щодо наступних оглядів.

Фото взяті зі сторінок Mister Cat у Facebook та Foursquare