Відомі альтернативщики України, гурт DETACH, вперше дадуть концерт із симфонічним оркестром “Київські солісти”, який відбудеться 10 березня в ПК КПІ. Рокери налаштовані дивувати шанувальників абсолютно новими і вже облюбованими треками, а також зоряними музикантами, які візьмуть участь в концерті.

Самі учасники гурту зізнаються, що зіграти з симфонічним оркестром –  їхня давня мрія.

“Ми двічі виступали з симфонічним оркестром – на бенефісі Руслана Квінти в Палаці Спорту і на проекті” Х-фактор”. Але хотілося повноцінного нашого концерту, який самі створимо, де буде тільки наша музика, тільки наші аранжування”, – згадує фронтмен гурту Олексій Веренчик.

Крім DETACH і оркестру, на сцені з’являться і друзі групи, відомі музиканти. Хто це буде, поки тримають в секреті, але обіцяють приємно здивувати глядачів. За словами учасників гурту, кожен день у них з’являються десятки божевільних ідей, і музиканти вирішують, які з них втілювати в життя.

“Розуміємо, як складно музично і технічно буде зробити таке шоу. Переживаємо, хвилюємося, поки що не до кінця чітко уявляємо, що це буде. Але дуже цього хочемо. А якщо хочеш – потрібно робити!”, – продовжив Олексій.

Початок концерту о 19.00, ціна квитків — від 180 до 700 гривень. Приходьте  і насолодіться неймовірним концертом!