Весільний салон, гарні дівчата, багато квітів, смаколики, шампанське та приємні подарунки… Як думаєте, що об’єднує всі ці приємні моменти? Правильно! Весільний проект під назвою «Діалоги Наречених», організатором якого є учасниця реаліті-шоу «Серця трьох-3» Віта Булана.

«Діалоги наречених» займаються обговоренням питань, що стосуються організації весілля. Віта Булана зізнається, що хоче створити такий жіночий простір,  де жінки могли б знайомитися, спілкуватися, ділитися досвідом і просто приємно проводити час, куштуючи смачні страви, роблячи макіяж та фотографуючись. І цей задум активно втілюється в життя!

Проект ще зовсім «молодий», але прагне розвиватися та залучати до своїх заходів ще більше дівчат. Саме тому на четвертий бранч, що відбувся 24 червня, були запрошені не лише наречені, а й всі охочі дівчата, яких цікавить світ beauty-трендів.

Місцем зустрічі було обрано весільний салон The Wedding Shop. Щойно переступивши поріг, кожна гостя проекту потрапляла у милий та затишний дівочий рай. Віта Булана привітно зустрічала усіх та проводила екскурсію.

У залі весільного салону працювали візажисти, які чаклували над  дівчатами та робили їх ще красивішими. Також гості куштували десерти та шампанське йактивно фотографувалися у спеціальних фотозонах, оформлених яскравими квітами. Під час бранчу кожна дівчина отримала у подаруноксертифікати та інші презенти від партнерів заходу. Крім того, була можливість приміряти будь-яку сукню, а їх в салоні є безліч і всі по-своєму привабливі. А головне, що тут панувала легка, невимушена атмосфера.

Організатор події Віта розповіла нам про ідею створення проекту «Діалоги Наречених»:«Минулого літа я вийшла заміж, після чого багато дівчат почали звертатися до мене із запитаннями щодо організації весілля. Я вирішила робити пости на весільну тематику на своїх сторінках у соцмережах. Незабаром мені почали надходити пропозиції щодо співробітництва з весільними салонами та організаторами весіль, але я всім відмовляла, не бажаючи займатися рекламою. Це тому, що своє весілля я організовувала самостійно, – каже Віта. – Але одного разу мені написала Софія, менеджер салону The Wedding Shop. Її пропозицією була організація подій на тематику моїх постів в інтернеті. Разом ми розробили ідею і почали втілювати в життя наші «Діалоги Наречених».

На першому весільному бранчі дівчина ділилася з гостями досвідом про те, як краще починати організацію весілля і не робити помилок у цій відповідальній справі. «Усім нареченим під час підготовки до весілля я раджу придбати блокнот і все у нього записувати. Також важливо правильно розподіляти час і бути дуже уважною до деталей», –  розповідає Віта.

Планування п’ятої зустрічі «Діалоги Наречених» уже розпочалося. Віта Булана запрошує усіх бажаючих на наступні бранчі. Новини щодо проекту та анонси заходів з’являтимуться на сторінках в Instagram, вказаних нижче. Також там ви можете ознайомитися з партнерами події та переглянути фото попередніх зустрічей.

Діалоги Наречених: https://www.instagram.com/dialoginevest/

Віта Булана: https://www.instagram.com/vita_bulanaya/

За смаколиками – сюди: https://www.instagram.com/angela_home_cakes/

Фотограф: Дарина Дудник.

This slideshow requires JavaScript.