“Фріки” і дивні танці – перший в Україні підлітковий бойз-бенд DSIDE BAND презентує кліп-імпровізацію на пісню «Танцы до упаду», написану MONATIK.

Наприкінці минулого року проект Dside Dance Studio – DSIDE BAND випустив сингл «Танцы до упаду», написаний і подарований їм MONATIK. Незважаючи на те, що артистів пов’язує давня дружба, трек став першою спільною роботою відомого співака і унікального підліткового boys-band. А зараз DSIDE BAND презентують кліп на композицію, в якій показали різні аспекти безмежної свободи танцю… і нового учасника бенду.

За декілька годин кліп уже обговорювала армія фанатів. У фіналі кліпу з’явився п’ятий соліст групи, ім’я якого до сьогодні не розголошували. Ним став 17-річний Артур Живченко. Музикою хлопець займається з десяти років і, незважаючи на те, що з 15-річного віку грає у власній «гаражній» рок-групі, він вирішив спробувати свої сили на кастингу в бенд. І серед сотень претендентів удача посміхнулася саме йому.

Про сюжет кліпу розповідає режисер-постановник, хореограф і співпродюсер колективу Руслан Махов: «Ця відеоробота відрізняється від усіх попередніх. Вперше в відео не тільки підлітки, а й дорослі професійні танцівники. Хлопці з DSIDE BAND постають в абсолютно новому амплуа. Ніяких завчених танцювальних комбінацій, тільки імпровізація! Кліп побудований на мінімалізмі, живій емоції, статичному кадрі і незвичайних декоративних прийомах».

Крім DSIDE BAND, в кадрі з’являються танцівнки- “фріки” з нестандартною зовнішністю. Найталановитіші і водночас дивні танцівники України, кожен з яких демонструє свій унікальний стиль: popping, flexing та інші незвичайні напрямки.

В оновленому складі DSIDE BAND виступлять 3 червня – в клубі ATLAS відбудеться перший великий сольний концерт бенду під назвою “Танцы до упаду”! А поки артисти готуються до шоу, за чим можна спостерігати в live-режимі в їх серіаліті на YouTube, лічильник переглядів кліпу “Танцы до упаду” вже складає 300 тисяч переглядів, і всього лише за добу!

Прем’єра кліпу DSIDE BAND «Танці до упаду» – на офіційному YouTube-каналі артистів.

This slideshow requires JavaScript.