14 листопада балет зі світовим ім’ям FREEDOM BALLET дасть єдиний спектакль в Україні в честь свого 15-річчя! Найвидатніший танцювальний колектив країни відсвяткує ювілей творчої діяльності грандіозним шоу в столичному Палаці “Україна” за участю топових артистів і запрошеної зірки – незрівнянної Лайми Вайкуле.

Режисер шоу, а також засновник і керівник FREEDOM BALLET Олена Коляденко відкрила завісу підготовки до концерту:

“В основі спектаклю – багаторівнева декорація – гігантська шафа! Буде побудована спеціальна багатофункціональна конструкція, заввишки в 4-поверховий будинок! Шафа, в якій живе багато «скелетів-одкровень» з життя людей, з ваших життів! Ми активно працюємо над концертними номерами, вперше це буде настільки масштабно, з розмахом! ”

14 листопада на сцені Палацу Україна FREEDOM BALLET з 15-річним ювілеєм своїми суперхітами привітають: Віра Брежнєва, Наталія Могилевська, Ірина Білик, Оля Полякова, FREEDOM JAZZ, ALEKSEEV, Злата Огневич, KADNAY, Макс Барських, прем’єри Національної опери України – Катерина Кухар та Олександр Стоянов, а також віртуоз-оркестр KIEV TANGO PROJECT. Головною запрошеною зіркою стане незрівняна Лайма Вайкуле.

Організатори концерту також розповіли, що гостей вечора чекає ще один приємний сюрприз! На сцені з’явиться special guest – артист, у якого мільйони шанувальників в Україні. Ім’я запрошеної зірки не розкривається, про те, хто саме став special guest, глядачі дізнаються тільки на концерті.

Пісні топові артистів оживуть візуальними історіями, виконаними чотирнадцятьма професійними танцівниками балету. Глядачі стануть свідками неперевершених театрально-танцювальних постановок з характером – кращих за всі роки творчості.