27 вересня відбулася подія, на яку чекали мільйони геймерів у всьому світі – у продажі з’явилася повна версія футбольного симулятора FIFA 17. У порівнянні з симулятором FIFA 16нова версія гри зазнала суттєвих змін.

По-перше, новим офіційним представником FIFA 17 став футболіст збірної Німеччини та дотрмундської “Боруссії” Марко Ройс. Також контракти на співпрацю з канадськими розробниками відеоігор уклали бельгієць Еден Азар, колумбієць Джеймс (Хамес) Родрігес та француз Антоні Марсіяль. Причиною появи нових героїв FIFA 17 стала відмова в укладанні контракту п’ятиразового володаря “Золотого м’яча” Ліонеля Мессі.

Другим фактом оновлення стало застосування у грі нового ігрового рушія Frosbite, який відомий геймерам за серією відеоігор Battlefield. Зокрема, найтитулованіший гравець FIFA в СНД, представник команди Na`Vi Євген Yozhyk Мостовик зауважує, що фізика гри зазнала змін – легше працювати з передачами м’яча, рух персонажів став більш природним, якісно покращені елементи контактної боротьби. Також варто зазначити перегляд підходу до виконання кутових та штрафних ударів – стандартні позиції були пропрацьовано на гідному рівні.

По-третє, канадські розробники відеоігор – компанія EASports® – попрацювали над розширенням функцій ігрового процесу. Зокрема, було додано якісно новий режим “Історія”, яка розповідає про шлях молодого англійського футболіста Алекса Гантера до вершини футбольної кар’єри. Також цікавим оновленням стала поява режиму Squad Builder Challenge, який дозволяє користувачам проходити місії, збираючи різноманітні склади команд.

Тож наступний сезон для любителів футбольних симуляторів обіцяє бути досить насиченим і цікавим. Проте не варто забувати, що життя існує і за межами віртуальної реальності!Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…