З 23 грудня по 8 січня Палац «Україна» і  театр танцю Ліни Верес «Форсайт» презентують захоплюючу шоу-виставу «Викрадач Різдва», який подарує казкову атмосферу дітям і їхнім батькам. Самітник і буркотун Грінч, який ненавидить Різдво, планує будь-якими способами зірвати зимові свята в казковому містечку, де кожен обожнює веселощі, подарунки і новорічний настрій.

Знищити Різдво – мета маленького невиправного шкідника, якого всі місцеві жителі зазвичай обходять десятою дорогою! І у нього вже є грандіозний план! Але чи стане він реальністю? Бо всім відомо, що найпотужніша оборона від будь-якого зла – любов, міцна дружба, підтримка і віра в дива.

Гостей чекають унікальні музичні, танцювальні та акробатичні номери. Неповторний кинетин, циркові номери, неймовірні декорації, які будуть створені спеціально для спектаклю – все це подарує глядачам режисер Олександр Лещенко.

Автором музики для шоу став відомий український композитор Дмитро Саратський.

«Ми дуже давно хотіли зробити грандіозне шоу-виставу, присвячену святу, який люблять всі, – розповів Олександр Лещенко. – І раді, що ще одним дітищем нашого театру стане шоу-спектакль «Викрадач Різдва» – головна ялинка країни!».

Героями вистави стануть учасники відомого театру танцю «Форсайт». Постановки у виконанні цього колективу бачив чи не весь світ: Німеччина, Китай, Франція, Казахстан, Туреччина, Італії та багато інших країн. З аншлагами в різних містах України та за її межами відбулися вистави у виконанні балету: “Чіполіно в Чикаго”, “Попелюшка”, “Снігова королева”, “Freak Cabaret”, “Саквояж”.

Колективом було реалізовано понад 2 000 тисячі постановок для ТВ-проектів, перше в Україні Pole Art Show “За 80 днів до кінця світу”.

«Викрадач Різдва» стане ювілейним 25 спектаклем колективу.