Прихильники гурту Mozgi відсвяткували День святого Валентина на концерті улюблених виконавців. Читайте далі, що таке Big Show та чим саме артисти дивували київську публіку. 14 лютого клуб Stereo Plaza був “захоплений” гуртом Mozgi. Виконавці презентували публіці свою нову концертну програму під назвою Big Show.

Варто зазначити, що цей концерт став початком всеукраїнського туру гурту Mozgi, який охопить понад 20 міст. Програма Big Show складається з популярних пісень гурту і нових треків з другого альбому, вихід якого запланований на цю весну. Концерт готувався спільно з найкращими спеціалістами, які допомогли створити шоу на рівні з відомими світовими фестивалями. На сцені була встановлена величезна кількість професійних освітлювальних приладів, які до цього були використані в Україні тільки на премії M1 Music Awards 2016.

Шоу почалося з музики від DJ Bloodless, під яку відбувався виступ повітряних гімнастів. Основним героєм Big Show стала віртуальна голова-маска, яку прихильники гурту вже бачили на обкладинці міні-альбому Bar і кліпу “Поліцаї”. Цей символ розмовляв з глядачами та керував усіма діями.

Гурт постійно дивував глядачів. У супроводі танцівниць тверку був офіційно презентований скандальний трек “Атятя”, а під час пісні What?! сцена перетворилася на подіум для моделей. Під ритми “Кайнд Серфінг” залом, неначе морем, прокотилися надувні круги та матраси. Учасники гурту протягом всього концерту не переставали жартувати один з одним та підтримувати в залі особливу атмосферу.

Сюрпризом для публіки став спільний виступ Mozgi та Michelle Andrade. Вони виконали пісню про вічне кохання – Amor.

Артистів прийшли підтримати їхні родичі, друзі та колеги, тому для розміщення всіх гостей спеціально побудували додаткову зону. Серед глядачів були Настя Каменських, Надя Дорофеєва, Ірина Горова, ведучі телеканалу “М1” Міла Єрємєєва і Денис Христов на ін.
Для Big Show команда Pravdin Production розробила унікальний віджеїнг до всіх номерів нової програми. Завдяки компанії Alight кожен глядач зміг стати безпосереднім учасником шоу. Єдині в Україні динамічні лебідки, встановлені над залом, створювали ефект невагомості – світло опускалося на глядачів, реагуючи на їхній рух у залі, і кожен міг дістати до сонця!

Цей вечір став дуже важливим у житті однієї пари. Тисячі людей виявилися свідками того, як закоханий Юрій зробив пропозицію руки і серця своїй дівчині Діані. Після її позитивної відповіді зал вибухнув бурхливими оплесками і радісними вигуками. Закінчувався концерт піснею “Любов”, під час виконання якої публіка стала єдиним цілим і кожен відчував себе частиною чогось надважливого.

© Фото надані прес-службою Mozgi Entertainment.

This slideshow requires JavaScript.