Він чоловік, якого люблять жінки. Люблять настільки, що саме їхній вибір зумовив його вибір – жіночу аудиторію для різноманітних майстер-класів, тренінгів та коучингів.

Попри те, що він рівнянин, його знають далеко за межами власного міста. Бо його жіноча аудиторія мешкає всюди. Тому аби зустрітися з нею його доля  частенько складає керунки різними містами України, хоча були часи, коли його лекції виходили далеко за межі улюбленої землі. Тож побував із майстер-класами в Грузії, Білорусі, Польщі, Росії. Зараз пропонує для прослуховування кілька нових тренінгів. Про те, як воно бути тренером для жінок у пошуку чоловіка (в сенсі мужчини, а не відразу партнера для шлюбу, бо це лякає деяких жінок) своєї мрії, ми поспілкувалися під час приватної бесіди з Ігорем Солоневським – сертифікованим коучем, тренером, майстром візуалізації, експертом із моделювання майбутнього та пошуку «другої половинки».

13112593_1691809691073209_1459663785_o

– Ігоре, чим саме жіноча публіка є для Вас цікавою?

– Бачте, я б сказав, що якраз навпаки – я цікавий жіночій публіці (усміхається). Довго не міг збагнути чому. Згодом відповідь отримав у відгуку на індивідуальну роботу від жінки, котрій допомагав знайти достойного її чоловіка. Виявляється, що жінкам потрібна невидима іскра, яка розпалює у них полум’я жіночності, розвиває магнетизм, який притягує потрібних їм чоловіків. До того ж ту іскру у них більше здатен розпалити чоловік-тренер, а не жінка. Багато з моїх клієнток проходили жіночі тренінги у дуже відомих тренерів-жінок, однак саме моєї “іскри”, моєї харизми, мого емоційного заряду їм і не вистачало для того, щоб згодом влаштувати своє особисте життя.

– За якими критеріями формуєте теми та скерування своїх тренінгів, лекцій, семінарів?

– По-перше, я визначаю те, що мені подобається робити. По-друге, яку потребу чи проблему людей це може вирішити? По-третє, як саме їм можна у цьому допомогти? Однак, все це обов’язково має бути пов’язане з моїм особистим досвідом. Перед тим, як оприлюднити якийсь коучинг чи програму, я кілька місяців тестую її на собі та на інших людях, котрі погодилися бути “піддослідними експонатами”, і лише після того маю повне моральне право показати світові. Наприклад, коучинг для збільшення грошового потоку – “Чарівне рівняння” я тестував на собі 5 місяців і лише після отриманих результатів почав проводити його з людьми.

–  Як гадаєте, фінансовий стан жінки впливає на спосіб мислення жінки?

– Звісно! За свою багаторічну практику я працював з різними жінками, провів з ними кілька тисяч  коучингів та консультацій з різних питань, не лише з пошуку мужчини. Працювати з багатими й заможними жінками приємно й цікаво, бо мені дуже подобається їхній спосіб мислення. Адже саме жінка, котра досягла певного статусу, є більш вмотивованою, рішучою. Вона звикла цінувати свій та чужий час, а головне – миттєво приймає рішення і діє. Неймовірно тішуся, коли жінки ставлять улюблені два питання: “Що для цього потрібно?” та “Коли починаємо?”. Дуже відповідально виконують домашні завдання і дисципліновано звітують. Звісно, що саме такі вмотивовані жінки найшвидше зустрічають свого омріяного чоловіка, адже рішучими та сумлінними діями заявляють Богу, Всесвіту про серйозність своїх намірів.

– А як щодо чоловіків, вони менш болісно переживають відсутність ідеальної жінки?

– Ви не повірите: за мою практику лише один мужчина проходив коучинг з пошуку своєї жінки. Як він туди попав, один Бог знає. Зазвичай чоловіки переконані, що для них знайти жінку, “то не проблема”, а звертатися до когось за допомогою саме в цьому питанні вважають для себе принизливим (це моя особиста думка). Насправді чоловіки менш болісно переживають самотність, ніж жінки. Це й не дивно. Алгоритм пошуку жінки нічим не відрізняється від алгоритму пошуку мужчини. Ті самі дії, але так само потрібен наставник, який візьме за руку і доведе до результату.

13223618_1691809704406541_1148488618_o

Я часто люблю жартувати, кажучи, що до заміжжя доводжу практично всіх своїх клієнток. Однак, заради цього, деяких з них спочатку доводжу до істерики. Хоча це не так вже й далеко від правди. Тому що я вірю в своїх клієнток навіть тоді, коли вони опускають руки і зневірюються. Доводиться їх “реанімувати”. А це не завжди безболісно. Зате в кінці нашої співпраці їх чекає такий омріяний результат – зустріч з омріяним чоловіком.

– Як жінці не натрапити на чоловіка, котрий розіб’є її серце?

– Насамперед  мати у уяві образ свого майбутнього обранця – яким він має бути, з якими рисами обличчя чи характеру, з якими життєвими здобутками.

Приємно було отримати близько десяти запрошень на весілля

Якщо вам якийсь мужчина дуже подобається, все одно зробіть паузу, потерпіть. Придивіться уважно до цієї людини. Не поспішайте закохуватися і в жодному разі не підштовхуйте мужчину до рішучих дій щодо вас (не тягніть його ні в ліжко, ні до шлюбу). Він також – людина і також має вирішити, чи потрібні ви йому. Почуття мають бути взаємними. Якщо ви дозволите собі в когось закохатися, а взаємності не отримуєте, ставте на цих стосунках крапку і то якомога скоріше. Ну, значить, це не ваш мужчина. Визнайте це чесно і попросіть Бога, Всесвіт допомогти вам зустріти того, з ким ви будете взаємно щасливі. Можете попросити мене, я вам в цьому допоможу (усміхається).

– Маєте зворотній зв’язок від своєї аудиторії?

– Одного разу, десь наприкінці 2012 року я написав листа кожній своїй клієнтці з проханням дати відповідь про результат нашої співпраці. До речі, саме тоді я вперше був приємно здивований та вражений, коли дізнався, що семеро з кожних десяти дівчат чи жінок, котрі проходили мій коучинг, зустріли свого мужчину вже впродовж найближчих 2-3 місяців. Пізніше я вже нікого про це не запитував, бо писали самі і ділилися результатами, дякували, писали відгуки. Особливо приємним було отримати близько десяти запрошень на весілля. Хоч ні на одне не їздив (брак часу та й досить далеко), але сам факт, що люди знайшли своє щастя, неймовірно мене тішить.

– Серед бонусів для учасниць своїй тренінгів ви подаєте три гарантії – серед них повернення коштів за прослухані лекції? Траплялися такі випадки?

– Прохань повернути кошти не було. Зате були прохання додатково проконсультувати, підкорегувати, надихнути, мотивувати. Саме після таких прохань я вирішив серед варіантів індивідуальної роботи запропонувати коучинг “до результату”. Тобто, ми беремо взаємну відповідальність один перед одним і працюємо до кінцевого результату, а саме –  до зустрічі моєї клієнтки з омріяним чоловіком. І не має значення, скільки на це знадобиться часу. Останній приклад: 30-літня москвичка зустріла свого мужчину на 7-й місяць нашої співпраці. Зазвичай це стається вдвічі швидше.

Підкажіть, як балансувати між дорогоцінними стосунками, сім’єю та кар’єрою, яка часом через овертайми посягає на особистий час?

– В будь-якому випадку насамперед потрібно правильно розставити пріоритети між стосунками, сім’єю та кар’єрою; обумовити ці пріоритети зі своїм коханим чоловіком, а також планувати свій час. Звісно, що життя вноситиме свої непередбачувані корективи, та все ж, коли є основа, платформа, від неї легше відштовхуватися, щоб усі були задоволені кінцевим результатом.

Величезну роль у подальшому житті жінки будь-якої країни та культури відіграє чоловік

– Чого уникати у стосунках, щоб жити довго і щасливо?

– Для того, щоб стосунки були міцними та тривалими, як чоловікам, так і жінкам потрібно уникати егоїзму, зверхності, негативних емоцій, взаємних образ та звинувачень, переживань з дріб’язкових приводів. Потрібно уникати шкідливих звичок, ревнощів, недовіри, сварок та непорозумінь, критики, обману, хамства, перестати вважати себе центром всесвіту. Ну й, звісна річ, уникати зради та думки про те, що з кимось може бути краще.

– Що дає вам досвід мандрів, чи застосовуєте його на практиці?

– Раніше я подорожував зі своїми тренінгами та майстер класами не лише по Україні, але й по Росії, Грузії, Білорусі, Польщі. Згодом хочу відвідати Ізраїль, мандрувати по Азії, зокрема Південно-Східній, відвідати Китай, Індію, Непал. Мене більш приваблює Схід, його культура, філософія, ставлення до життя. Я завжди люблю спостерігати, порівнювати, аналізувати. Зрозумів єдине, що величезну роль в подальшому житті будь-якої жінки і у будь-якій країні, в будь-якій культурі відіграє чоловік, якого вона обере для подружнього життя.

13214802_1691809707739874_273182250_o

Українська жінка – унікальна

Тому, у своїх коучингах та програмах для жінок я приділяю неабияку увагу створенню образу, візуалізації того образу коханого чоловіка, з яким кожна жінка буде щасливою. Це дуже-дуже важливо! До цього питання треба підходити надзвичайно відповідально.

– Які основні відмінні позитивні і негативні риси української жінки та європейської?

– Я б сказав так: всюди є свої позитивні та не зовсім позитивні риси. Це залежить від менталітету, традицій, культури тієї чи іншої нації. Українська жінка – унікальна. Це – берегиня, працьовита господиня, творець домашнього затишку, красуня. Європейська жінка більше зорієнтована на кар’єру. Про сім’ю вона згадує здебільшого після 35-ти, коли наші, українські жінки, зазвичай уже виховують по двоє дітей. Велика частина відповідальності лежить також і на чоловіках, позаяк саме від них залежить те, якою буде їхня жінка. Натомість життя жінки багато в чому залежить від того, який чоловік буде поруч із нею. Коло замкнулося (усміхається).

– Схарактеризуйте основні питання проекту “Як багатій  самотній Жінці зустріти достойного її Мужчину”? На чому акцентуєте увагу?

– Проект визрівав кілька років і лише в кінці минулого, 2015 року побачив світ. Він дає практичні відповіді на дуже багато питань. Серед основних:

– Чи дійсно жінкам потрібен мужчина, чи їм і без нього добре? Чи прийняли вони тверде, свідоме рішення стати щасливою жінкою, поряд з котрою буде її коханий і люблячий мужчина. Я свідомо не кажу “чоловік”, бо частенько жінки не поспішають заміж. Для того, аби прийняти свідоме рішення їм потрібно значно більше часу.

– Які “базові потреби” має задовольнити чоловік? Це обов’язково, тому що часи романтиків вже минули і тепер люди сходяться для того, щоб задовольнити саме ці потреби. Наприклад, до таких потреб можна віднести гроші, інтим, спілкування, захоплення, народження дитини, житло, підтримка.

13184663_1691809657739879_1412587029_o

– Які обмежуючі переконання стосовно чоловіків перешкоджають жіночому щастю? Виявляємо, знешкоджуємо, замінюємо дієвими позитивними.
– Чому ви вирішили, що мужчина, котрого ви хочете бачити все життя поруч, буде з вами щасливий?

– Де його шукати? Що для цього потрібно зробити?
– Як його притягнути в своє життя, тобто, як стати для нього дороговказом, магнітом?
– Як назавжди закрити до себе дорогу для ловеласів та альфонсів?

Це лише основні питання, які ми дуже детально та змістовно пропрацьовуємо в індивідуальному коучингу (а найглибше – у коучингу “до результату”). Є ще маса деталей, які треба обов’язково враховувати з кожною самотньою жінкою індивідуально.

Дуже люблю спілкуватися з жінками після проходження навчання. Цікаво бачити як змінюється їхнє мислення та світосприйняття. Проте найкращим результатом моєї праці є повноцінні взаємини між обома закоханими людьми (усміхається).

– Як клієнти знаходять вас?

– Дуже часто через соціальні мережі. Завдяки цьому приходить левова частка моїх клієнтів. Звісно оголошення про кожен новий тренінг розташовую на своїх сайтах та сторінках, їхні репости роблять друзі та знайомі – тож географія охоплення дуже широка. До того ж дуже часто беру участь у різноманітних всеукраїнських фестивалях, там участь кожного тренера потужно анонсується, бо видають програму та план заходу. Крім цього звісно працює так зване «сарафанне радіо», якщо на котромусь із моїх навчань було наприклад, 30 жінок, то про це конче довідалися їхні подруги, а це як мінімум ще 150 осіб (усміхається).


Ігор Солоневський – автор понад десятка програм та майстер-класів, понад двох десятків цифрових продуктів в інтернеті, затребуваних тренінгів (“Феєрверк Чудес”, “Як багатій  самотній Жінці зустріти достойного її Мужчину”), книги  “Сила вашої уяви”.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче