Портал Мегаполіс підготував для вас найкращі події вихідних.

9-10 квітня  маркет “Всі. Свої. Нові колекції”

На маркеті збереться рекордна кількість виробників одягу, взуття і аксесуарів – понад 250 брендів.

“За рік існування “Всі. Свої” кількість учасників виросла у два з половиною рази. Цими вихідними у маркеті вперше візьмуть участь майже 50 нових брендів, – говорить організатор Ганна Луковкіна. – Ми відкриваємо п’ятий поверх галереї D12, де розташуються бренди жіночої і чоловічої білизни, а також прикраси та аксесуари”.

Корисним нововведенням на маркеті стане галерея модних образів. П’ять манекенів продемонструють головні тренди весняно-літнього сезону. А вказівники біля манекенів допоможуть знайти на п’яти поверхах галереї бренди, які представляють ці модні тенденції.

Вхід вільний.

Початок о 10.00.

Де: галерея D12, вул. Десятинна, 12.

9-10 квітня Принт-фест 1/100

Izone creative community проводить перший у Києві фестиваль сучасної друкованої графіки, де українські художники представлять широкій публіці сучасний принт – глядачі зможуть одночасно побачити весь градієнт сучасної друкованої графіки: від послідовників старої школи до новаторів-експериментаторів.

Тисячі художників і дизайнерів зі світовими іменами люблять і цінують ручний друк за унікальність і красу. Енді Уорхол, Деміен Херст, Пабло Пікассо, Едвард Мунк, Альбрехт Дюрер, Анрі Матісс, Мауріц Ешер, Рой Ліхтенштейн, Роберт Раушенберг – це далеко не повний список імен геніальних авторів, які працюють з принтом.

9 і 10 квітня збереться безліч професіоналів всього спектру. Дизайнери одягу, станкові графіки, ілюстратори, мистецтвознавці та вуличні художники, всі прийдуть, щоб говорити про мистецтво принту.

У рамках фестивалю відбудеться виставка графіки “Спам”.

Також в рамках фестивалю – масштабний маркет робіт українських художників і дизайнерів, лекторій, майстер-класи та воркшопи, “відкритий мікрофон” – програма, в рамках якої кожен художник зможе зі сцени фестивалю представити свої роботи і отримати відгуки професіоналів.

Вхід вільний.

Початок о 12.00.

Де: Izone, вул. Набережно-Лугова, 8.

9 квітня концерт “Класика для всіх при свічках”

У рамках концерту виступить номінант на “Греммі” – Дмитро Яблонський. Дмитро диригував Лондонським королівським філармонічним оркестром, Національним оркестром Франції, Єрусалимським симфонічним оркестром і багатьма іншими. Виступав на сценах Карнегі-Холу, Ла-Скала, Лувра.

У цей вечір Дмитро Яблонський вийде на сцену разом з оркестром “Віртуози Києва”. У програмі прозвучать твори видатних світових композиторів: Чайковського, Вівальді, Дебюссі, Паганіні, П’яццолли, Гріга, Андерсена та багатьох інших.

Це не звичайний концерт – це концерт-бесіда при свічках, де композиції будуть представлені розповідями про їхню історію, щоб слухач міг зануритися в переживання композиторів в момент їх написання.

Вартість 100-350 грн.

Початок о 20.00.

Де: Будинок кіно, вул. Саксаганського, 6.

10 квітня лекція “Традиційне жіноче вбрання кінця ХIХ – початку ХХ століття”

Лекція відбудеться у рамках проекту “Автентична Україна”. Мистецтво вбрання посідає значне місце серед багатьох видів народної творчості. Характерною рисою народних майстрів вважалось уміння створювати самобутні, оригінальні предмети одягу з простих матеріалів, котрі були в їхньому розпорядженні.

Під час лекції етнографи НМІУ – Наталка Чабанюк та Марічка Квітка розкажуть, які специфічні риси та особливості мало народне вбрання в окремих історико-етнографічних регіонах України, чим відрізнявся буденний одяг від святкового, які особливості варто було враховувати жінкам різних вікових груп під час вибору вбрання.

Вартість 30 грн.

Початок о 14.00.

Де: Національний музей історії України, вул. Володимирська, 2.

10 квітня концерт “Музика ХХ століття”

Svitlo Concert запрошує на концерт, присвячений музиці ХХ століття. Для вас в цей вечір лунатиме музика, що свого часу змінила світ.

Чарівний джаз і класика, музика Жобіма, Моріконе, П’яццоли, Манчіні та багатьох інших авторів, написана в епоху великих людей і відкриттів, справжнього кохання й видатної літератури.

Музика американських, французьких, італійських, латиноамериканських, українських композиторів прозвучить у виконанні одного з найкращих українських оркестрів – “Віртуози Києва” (Т. Яропуд, Ю. Погорецький, А. Чоп, О. Савченко та ін., головний диригент – Дмитро Яблонський) і піаніста Олексія Боголюбова.

Вартість 100–350 грн..

Початок о 20.00.

Де: Будинок кіно, вул. Саксаганського, 6.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…