Мегаполіс підготував для вас найцікавіші події вихідних.

Концерт Ухо-ансамблю: Viaggio in Italia

2 квітня відбудеться четвертий концерт Ухо-ансамблю. Диригент: Луїджі Ґаджеро.

У програмі: українські прем’єри творів Лука Франческоні, Сальваторе Шарріно, Нікколо Кастильоні, Франко Донатоні і Карміне Челла. Солісти: саксофоніст Олів’є Дювергер, Франція, і гобоїст Максим Коломієць, Україна.

Вартість 150-350 грн.

Початок о 20.00.

Де: Національний центр Олександра Довженка, вул. Васильківська, 1.

2 квітня відкриття “Французької весни 2016”

“Французька весна 2016” розпочнеться квітневим вечором на Європейській площі, де дорослі та діти побачать світлову проекцію про кумедних персонажів Анукі, що пустилися на пошуки весни, минаючи усі пори року.

Французькі митці з компанії Les Anooki настільки майстерно володіють новітніми технологіями і так талановито складають казкові історії, що на кілька митей глядачі забудуть, що дійство відбувається на фасаді Українського дому і відчують себе мешканцями чарівної країни, де живуть веселі чоловічки Анукі.

Фінальна весняна сцена дійства пройде за участі креативних і шалених Dakh Daughters.

Спектакль буде показано двічі: о 20:30 та о 21:30. Тривалість – 13 хвилин.

Вхід вільний.

1-4 квітня Kyiv Coffee Festival

Кияни мають можливість зустріти на одній території кращих професіоналів світу кави. Тут ви опануєте ази майстерності, познайомитесь з різними техніками приготування кави, візьмете участь у дегустаціях і майстер-класах. Також на вас чекають неймовірні кавові чемпіонати, переможці яких представлять Україну на World Barista Championship 2016.

Вартість 50 грн.

Початок об 11.00.

Де: Арт-завод “Платформа”, вул. Біломорська, 1 (на території ТЦ “Даринок”).

2 квітня Фестиваль гумору і сміху Kyiv Open Smile

У суботу всі охочі зможуть зарядитися весняним настроєм на фестивалі Kyiv Open Smile. Тут вас чекає територія сміху, доброго гумору і веселих посмішок. Ви побачите виступи творчих колективів і театрів, захоплюючі циркові номери, візьмете участь у розіграшах та спробуєте смачну їжу. А ще вас чекають атмосферні smile-zone і багато годин чистої радості.

Вхід вільний.

Початок об 11.00.

Де: арка Дружби народів, Володимирський узвіз, 2.

2 квітня концерт “Чарівна музика з чарівного кіно”

Завітайте на нову програму саундтреків з фільмів, які надовго залишили теплі спогади у серцях, а музика з яких завжди викликає гарний настрій. На концерті у виконанні оркестру “Віртуози Києва” і піаніста Олексія Боголюбова прозвучить чарівна музика з чарівних фільмів: “1 + 1”, “Траса 60”, “Королівство повного місяця”, “Бьордмен”, “Дівчина на мосту”, “Твін Пікс”, “Сім життів”, “Артист”, “А в душі я танцюю”, “Ілюзіоніст”, “Мої чорничні ночі” та багатьох інших.

На сцену вийдуть одні з найкращих представників української класичної сцени – оркестр “Віртуози Києва” (Т. Яропуд, Ю. Погорецький, А. Чоп, О. Савченко та н..), головний диригент – Дмитро Яблонський.

Вартість 100-350 грн.

Початок о 20.00.

Де: Будинок кіно, вул. Саксаганського, 6.