Портал Мегаполіс підготував для вас підбірку найцікавіших подій вихідних.

25 червня фестиваль фарб Холі

Холі – традиційне щорічне індійське свято весни і яскравих фарб. На цьому святі відбуваються масові гуляння, обсипання фарбами з трав і натуральних барвників (гулал) й обливання водою. Багато наших співвітчизників, побувавши в Індії, полюбили цей фестиваль. Як виявилось, у Києві вже не перший рік Холі користується незмінним успіхом. Столичний фест не обмежується “кольоровими атаками”, на гостей чекає велика музична та арт-програма. Єдиний неприємний момент – ціна за вхід “кусається”, адже не кожен зможе заплатити за квиток з набором фарб всього-навсього 1350 грн:) Хоча є й бюджетний варіант за 320 грн.

Вартість: 320-1350 грн. Подробиці за посиланням.

Початок о 14.00.

Де: Льодовий стадіон, проспект Академіка Глушкова, 9.

25 червня масштабна гра із зануренням IN TIME

Людство відкрило шлях до безсмертя! Ласкаво просимо в світ, де час став єдиною валютою, де люди генетично запрограмовані так, що перестають старіти. Правда, наступні роки коштують грошей. А розплачуватися за податки, їжу, життя доводиться тим, чого і так не вистачає – часом.

In Time – це масштабний квест за мотивами фільму “Час”. Ви потрапите у світ, де єдиною валютою є час, багаті стають практично безсмертними, а бідні приречені битися за своє життя. Вас чекає безліч загадок і перешкод на шляху до головної мети – зруйнувати систему і перемогти час.

Вартість: 400-3400 грн. Подробиці за посиланням.

Початок о 18.00.

Де: НСК “Олімпійський”, вул. Велика Васильківська, 55.

25-28 червня музичний фестиваль “День молоді”

Галерея “Лавра” збере легендарних музикантів, щоб яскраво і весело відсвяткувати День молоді та День Конституції. Гостей чекає захід європейського формату за участю 40 українських ді-джеїв, трьох європейських хедлайнерів – учасників проектів Telepopmusik, Kraftwerk і BomFunk Mc’s. Ви будете насолоджуватися драйвовою музикою і насиченою програмою, танцювати й знайомитися з легендами.

Вхід вільний.

Початок о 10.00.

Де: галерея “Лавра”, Лаврський провулок, 9.

25 червня музична виставка Євгенії Люлько

Євгенія Люлько – музичний фотограф, працює з O.Torvald, Sinoptik. Фотографувала більшу частину української молодої сцени. Знімає для видань LiRoom, Comma, Platfor.ma.

На виставці будуть представлені фотографії за останні два роки. Київські концерти “Океану Ельзи”, On-The-Go, Everything Everything, Young Fathers, Slaves, Fink, O.Torvald, Postman, Epolets та ін. Також будуть кілька фото Foals та The Subways з фестивалю Sziget 2015.

Вхід вільний.

Початок о 19.30.

Де: бар “Хвильовий”, вул. Верхній Вал, 18.

25-26 червня кінофестиваль “Відкрита ніч. Дубль 19”

На фестивалі буде показано 33 українські короткометражні ігрові, документальні та анімаційні стрічки. Найкращі роботи відбиратиме журі, до складу якого традиційно входять знані фахівці у сфері кіно, а цього року – ще й українські політики.

Переможець отримає приз у розмірі 50 000 гривень.

У 2016 році партнером міжнародної гостьової програми стане Чеський центр у Києві. Програма буде реалізована 25 червня з 12.30. У рамках чеської програми почесними гостями будуть фільми студентів і випускників FAMU (Чеської Фільмової Академії), а також буде проведено воркшоп з чеським режисером Робіном Квапілом.

Завершить програму показ німого фільму 1929 року “Еротикон” режисера Густава Махати з музичним супроводом від чеського гурту FORMA. Показ відбудеться за підтримки Національного центру Олександра Довженка.

Вхід вільний.

Початок о 12.30.

Де: галерея АртПричал, вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 2.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…