Портал Мегаполіс підготував для вас підбірку найцікавіших подій вихідних.

23-24 липня фестиваль “Готель “Таємниця Стівена Кінга”

У всіх шанувальників жахів з’явилася можливість зануритися в світ страху на фестивалі “Готель “Таємниця Стівена Кінга”. Вас чекає неймовірний атракціон-квест, створений за мотивами творів автора. На території Експоцентру пануватиме атмосфера театру, квесту і кімнати жахів. Усі відвідувачі зможуть відчути себе героями роману, в якому розвиток подій залежить тільки від них.

Вартість: 170-200 грн.

Де: Національний комплекс Експоцентр України (ВДНГ), проспект Академіка Глушкова, 1.

23 липня Improv SHOW 

Improv SHOW – це шоу театральних імпровізацій, співучасником створення якого є глядач, адже саме він вибирає, що тут будуть грати. Від трагедії до фарсу, від сантехніка до Клеопатри… – найрізноманітніші теми, жанри, місця дії і персонажі, варто тільки дати волю фантазії, й вони перетворяться на живі імпровізаційні етюди. Візьміть із собою цікаві сюжети, приходьте, зробіть собі каву, влаштовуйтеся зручніше і насолоджуйтеся!

Вартість: 50 грн.

Початок о 20.00.

Де: вул. Княжий Затон 9, антикафе “Колаж”.

23-24 липня ярмарка “Всі. Свої. Гастрономія”

Сири, равлики і букети з фруктів: у Києві стартує другий маркет Всі.Свої | Гастрономія!
Мінімум технологій, ніяких консервантів, хімії і максимум душі, вкладеної в роботу – це все про учасників маркету. Цього разу учасників стало ще більше (приєдналося 30-ть нових). Киян і гостейстолиці    100 крафтових українських виробників: від фермерського сиру, ковбаси та паштетів, до равликів, раків, пива та настоянок.

Вхід вільний.

Початок о 10.00.

Де: галерея D 12, вул. Лаврська, 12.

24 липня вечір класичної музики

В унісон співу птахів і легкому літньому вітерцю для вас прозвучать композиції великих класиків: від Чайковського до Дебюссі.

Розташувавшись на затишній галявині, ви насолодитеся мелодіями, написаними під враженням краси природи, вечірніми серенадами і улюбленими композиціями Вівальді, Моцарта, Штрауса, Дворжака, Брамса та ін.

Початок о 20.00.

Де: ботанічний сад імені Гришка, вул. Тимірязєвська, 1.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…