Портал Мегаполіс підготував для вас підбірку найкращих подій вихідних.

6-7 серпня Travel Family Weekend

На 2 дні Sky Family Park перетвориться в світове посольство для всіх, хто любить подорожі. Travel Family Weekend приготував для вас вуличну їжу з різних країн світу, travel маркет, а також цікаву програму для дорослих і дітей. Крім того, тут можна буде почути лекції досвідчених мандрівників і відірватися на яскравій вечірці від Люкс ФМ.

Вартість: 150 грн.

Початок о 10.00.

Де: Sky Family Park, на території ТРЦ Sky Mall, проспект Генерала Ватутіна 2 Т.

6 серпня ніч кіно “Санденс”

Ночі кіно – одна з найкращих традицій “Циферблату”. Тема серпня – стрічки, представлені в рамках Sundance Film Festival – одного з найбільших американських кінофестивалів, що розвиває незалежний кінематограф.

Цієї суботи демонструватимуть такі фільми:

– “Війни стилів”;

– “Більше дивно, ніж в раю”;

– “На березі річки”.

Вартість: 90 грн.

Початок о 23.00.

Телефон для загальних питань і бронювання місць: +380 (63) 745 44 34.

Де: вул. Володимирська, 49 А.

6 серпня нічна екскурсія “Музика і містика Великого Міста”

Відкрийте для себе чарівний вечірній світ столиці, відвідавши нічну екскурсію “Музика і містика Великого Міста”! Ви дізнаєтеся багато нових історій з життя Києва. Також вас чекає дивовижне фаєр-шоу, два незвичайних концерти, вечірня прогулянка на кораблику по Дніпру, де зіграє джаз-бенд St.Contrabas trio і заспіває чарівна Стелла Красовська!

Вартість: 150-550 грн.

Початок о 20.00.

Де: біля Андріївської церкви.

6-7 cерпня виставка “Георгій Якутович і Карпати”

Коли арт-центр Я Галерея розпочав масштабне дослідження фільму Параджанова “Тіні забутих предків”, постать художника-постановника Георгія Якутовича пригорнула до себе увагу: фактична невивченість творчості українського графіка контрастує з його культурною значущістю. Роботи Якутовича займали важливе місце вже в експозиції музейного проекту “Тіні забутих предків. Виставка”, який демонструвався двічі – навесні цього року в “Мистецькому Арсеналі” в Києві та влітку у Львівському палаці мистецтв.

Натомість, окремий комплексний огляд творів художника стає наступним кроком як у розробці сучасного погляду на творчість Георгія Якутовича, так і у більш загальному вивченні української графіки 60-х – 80-х років.

Ґрунтовне дослідження такого плідного митця охопить надто велику кількість тематик. Тому і проект не обмежиться наявною експозицією, яка є своєрідним вступом до розуміння Георгія Якутовича. Ключем постає саме культура Гуцульщини, образи якої з’являються протягом усього творчого шляху київського графіка. Сезонно працювати у карпатському селі Дземброня Георгій розпочав з 1952 року, а першими відомими роботами, які звертаються до теми Гуцульщини, є гравюри 1959 та 1960 років. Так і розпочинається проникнення Георгія Якутовича у творчу матерію Карпат.

Далі йдуть нові праці на гуцульську тематику, художник традиційно звертається до казок та оповідей. Проходить 15-20 років – і знову в Якутовича виникає потреба оновити свій стиль та “зруйнувати” застиглі протягом років нашарування технічності. Однак у цей раз Георгій вже не використовує кінематограф як медіатор, а поринає у карпатську культуру безпосередньо. Таким чином, серія “Люди села Дземброня” є результатом роботи з культурою живою, динамічною – на противагу попередній обробці вже наданого, більш замкненого матеріалу – книги.І знову ми спостерігаємо появу суттєво нового «дихання» у творчості художника.

Вхід вільний.

Початок о 10.00.

Де: Арт-центр “Я Галерея”, вул. Хорива, 49 Б.

7 серпня виставка Олександра Дубовика “Архів застережень”.

Виставка присвячена 85-річчю митця, представить абстрактно-символічні твори Дубовика різних періодів.

“Девіз цієї виставки – “Архів застережень”, де “архів” визначає об’єктивну сторону мистецтва, звід фактів, подій, свідчень. Але структура думки, та й, в цілому культура, побудовані на відлунні і мають індукційну природу – простір зіставлень, переосмислень, суміщень та прогнозів. Епохи відрізняються одна від іншої не тільки рівнем технологій, але й, в першу чергу, рівнем агресивності.

Образи цієї виставки в реальному, символічному та естетичному плані говорять про той тривожний, неспокійний час, в якому ми живемо. Наша мета і гідність ‒ зберегти світ людської єдності, розуміння добра, щоб не допустити агресивного повалення людських духовних пріоритетів. Таке прагнення – невід’ємна частина менталітету України”, – пояснює Олександр Дубовик.

Вартість: 50 грн.

Початок о 19.00.

Де: “Мистецький Арсенал”, вул. Лаврська, 10-12.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…