Портал Мегаполіс пропонує вашій увазі найцікавіші події вихідних.

30 квітня відбудеться всеукраїнський благодійний великодній ярмарок.

На ярмарку свою продукцію презентують обласні культурні центри, підприємства харчової промисловості, народні майстри, магазини подарунків, сувенірні компанії та творчі майстерні. Гості зможуть придбати авторські прикраси в різних жанрах і стилях, святкові листівки ручної роботи, оригінальні великодні подарунки, запашні паски, кулінарні ласощі, напої, писанки та все-все-все до великоднього кошика.

Також працюватиме “Благодійна майстерня”, де кожен зможе долучитися до добрих справ за допомогою мистецтва.

Вхід вільний.

Початок о 10.00.

Де: Український дім, вул. Хрещатик, 2.

1 травня “кавовий” майстер-клас

Ви маєте чудову нагоду почати вихідний зі створення шедевру, відвідавши ранковий майстер-клас з кавового живопису в арт-студії  “Ліхтарик”.

Тут ви не тільки насолодитеся смаком ароматного напою, а й навчитеся створювати дивовижні картини з кави, какао і кориці. Творчий ранок неодмінно наповнить ваш день бадьорістю і красою.

Вартість: 150 грн.

Початок о 12.00. Попередній запис обов’язковий. Тел. 067-501-49-93, 095-661-33-81.

Де: вул. Бастіонна, 5 А, офіс 1.

“Гармонійна” “близька” виставка

Арт-центр Я. Гретера представляє масштабний персональний проект львівського живописця Ігоря Мікули “Близько”, який веде до бажаної гармонії та розкриває авторське бачення цього поняття.

“Що таке гармонія? Як ЇЇ досягти? В історії естетики гармонія завжди розглядалася як істотна характеристика прекрасного. Ми завжди говоримо про гармонію в мистецтві та музиці. Вона присутня в творах, які пережили століття, і торкається до нас в повсякденному житті. Мета виставки “Близько” – знайти її, дати поштовх до дій, адже вона поруч».

Митець Ігор Мікула в своїх теплих та чуттєвих роботах зображає власне бачення есенції буття. Основною ідеєю виставки є магічна молитва про щастя. Для автора – це насамперед гармонія з собою, гармонія в любові, з рідними, гармонія з оточенням та суспільством. Гармонія – шлях та справжнє призначення людини.

Вхід вільний.

Початок об 11.00.

Де: арт-центр Якова Гретера, вул. Вадима Гетьмана, 6 (блок А, 3-й поверх).

30 квітня концерт у Національному будинку органної та камерної музики України.

Для прихильників органної та камерної музики пролунають твори Каччіні, Перселл, Брунс, А.Скарлатті, Вівальді, Перголезі, Шуберт, Гріг, Джордано.

Вартість: 50-250 грн.

Початок о 19.30.

Де: вул. Велика Васильківська, 77.

Виставка “Півонія – символ знатності”

У галереї “Мансарда” Музею української діаспори триває виставка китайського живопису та каліграфії “Півонія – символ знатності”.

На виставці представлені твори сім’ї Чи: художниці Чи Шаотін та каліграфі Чи Еньго.

Художні роботи Чи Шаотін присвячені темі півонії (з кит. fuguihuā – квітка знатності та багатства), яка на початку ХХ ст. стала національною квіткою Китаю. Завдяки своїй пишності та різноманітності кольорового забарвлення пелюсток півонія вважається королевою квітів у Піднебесній.

На виставці відвідувачі матимуть змогу побачити картини, виконані художницею в стилі Се І (“передача ідеї”), одній із традиційних китайських живописних технік, що передбачає нанесення на рисовий папір чітких контурних ліній зображуваного предмета й передачу емоційного та душевного настрою художника. Також глядачі побачать кілька робіт, виконаних мисткинею в змішаній техніці, створеній шляхом поєднання рис традиційного олійного живопису та китайського стилю Се І.

Початок о 10.00.

Де: вул. Московська, 40 Б.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче