Мегаполіс підготував для вас огляд найцікавіших подій вихідних.

7 травня фестиваль бузку

До Дня Матері в ботсаду імені Гришка влаштують святкову програму. Протягом дня буде діяти “Художня галерея між модринами”. На дитячому арт-майданчику маленькі відвідувачі будуть малювати листівку мамі. А з 18.00 до 21.00 відбудеться святковий концерт.

Вартість: 30 вхідний квиток гривень; 10 – школярі; гривень пенсіонери та пільговики безкоштовно.

Початок о 8.30.

Де: Національний ботанічний сад ім. М.М.Гришка, вул. Тімірязєвська, 1.

8 травня екскурсія для дітей “Як створюється книга”

Екскурсія познайомить ваших дітей з історією паперу і літописів. Діти побачать старовинні сувої, унікальні видання й перші друкарські верстати. Маленькі гості закріплять отримані знання на майстер-класі зі створення книги.

Вартість: 125 грн (дитячий квиток для участі в майстер-класі ) 35грн (квиток для дорослих). Для того, щоб взяти участь в екскурсії, необхідно зареєструватися за тел.: 044-425-68- 37 , 067-467-78-08, з 10.00 до 18.00. Незареєстровані учасники не зможуть відвідати  екскурсію.

Початок о 12.00.

Де: вул. Лаврська, 9.

7-9 травня сімейний пікнік

Це буде чудове свято для всієї родини з цікавими конкурсами та іграми. Поки батьки насолоджуватимуться концертом на сцені, діти зможуть повеселитися на атракціонах, пограти в ігри з аніматорами в казкових героїв, взяти участь у майстер-класах з хенд-мейду, покататися на поні. 8 травня тут відзначать День Матері. У програмі: майстер-класи з бальних танців і виступ музичного гурту PartyPhone Band.

Вартість: 10 грн, школярі та студенти – 5 грн, діти до 7 років і пенсіонери – безкоштовно.

Де: парк Феофанія.

Вітрильна регата  Cup-2016

7-9 травня відбудеться вітрильна регата “Кубок Гетьмана 2016”. Фахівці кажуть, що Кубок – найпрестижніша українська вітрильна регата, а в 2016 році змагання стало міжнародною спортивною подією. У боротьбі за перехідний “Кубок Гетьмана” візьмуть участь 10 команд з усього світу. Містечко “Кубка Гетьмана” та водний стадіон відкриють свою територію для дорослих та дітей 7 травня. Тут можна буде зустрітися з українськими вітрильними школами, познайомитися з виробниками українських сувенірів, поласувати смаколиками.

Вхід вільний.

Початок о 10.00.

Де: Оболонська набережна.

8 травня Selfie Run Ukraine

Хоча в Україні не проводиться офіційний забіг Wing for Life World Run, у неділю всі охочі зможуть взяти участь у благодійному всесвітньому забігу за допомогою додатка для смартфона Selfie Run. Кожен сам обирає  зручне місце старту і маршрут. Трекінг та результат вимірюється додатком: фініш для кожного бігуна настає тоді, коли його обганяє віртуальний автомобіль-кетчер або коли захочете самі.

Ви зможете пожертвувати будь-яку суму у фонд Wings for Life, адже головна мета забігу – збір коштів та підтримка фонду Wings for Life, що займається пошуками способів лікування травм спинного мозку.

Початок о 14.00.

Де: у будь-якому зручному для вас парку.

9 травня “Поле чудес” Булата Окуджави

До дня народження Булата Окуджави відбудеться фестиваль його пісень “Поле чудес”. Гості зможуть не лише насолодитися піснями видатного барда, а й заспівати разом із виконавцями, скориставшись збіркою віршів Окуджави, яку організатори подарують кожному глядачеві.

Вартість: 50 грн.

Початок о 19.00.

Де: кінотеатр “Кінопанорама”, вул. Шота Руставелі, 19.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче