Портал Мегаполіс пропонує вашій увазі підбірку найцікавіших подій перших вихідних літа. Отже, поїхали!

4-5 червня фестиваль “Арсенал Ідей”

Фестиваль “Арсенал Ідей” – це міждисціплінарний освітній проект для дітей, підлітків, молоді та сімейного відвідування, інтерактивна виставка-презентація нових освітніх тенденцій, проектів та програм, яка зацікавить широке коло фахівців у сфері освіти та науки, культури та музейної справи, представників соціальної сфери, громадських організацій та ініціатив.

Фестиваль покликаний об’єднати та продемонструвати найбільш ефективні й прогресивні напрацювання в освітній сфері, широку палітру інноваційних підходів до позашкільної освіти в Україні. Разом з тим, сфокусувати презентації цих напрацювань на тематиці творення, миру та гармонії, шляхах та перспективах, що ведуть до змінення нашого життя та вдосконалення навколишнього світу.

“Арсенал Ідей” представляє наступні простори: мистецтва, музеїв, науки, освіти, літератури, театру, музики, медіа, спорту, туризму, ігровий.

Вартість: 30 грн.

Початок о 10.00.

Де: “Мистецький Арсенал”, вул. Лаврська, 10-12.

 

4 червня концерт “Класика в лісі”

Перший у Києві концерт класичної музики просто неба – ви не можете пропустити таку подію! Гармонійно поєднуючись зі звуками природи, твори великих композиторів віднесуть вас далеко від щоденної метушні. Гості слухатимуть безсмертні шедеври Чайковського, Штрауса, Вівальді та інших геніальних музикантів.

Вартість: 300 грн.

Початок о 19.00.

Де: Сирецький дендропарк, вул.Тираспільська, 43.

4 червня фестиваль KYIV WINE

Великий фестиваль об’єднує декілька десятків заходів на тему вина і гастрономії, які дозволять отримати задоволення від хорошого вина, відповідної їжі до нього та спілкування з друзями. Новий формат дегустацій презентують майже 50 захоплених виробників вина з 7 країн світу.

Вартість: 250 грн.

Початок о 12.00.

Де: КВЦ “Парковий”, вул. Паркова дорога, 16 А.

4-5 червня IV міжнародний музичний фестиваль “О-FEST 2016”

“O-Fest 2016” подарує вам феєрію опери та оперети. На гостей фестивалю чекає насичена програма. Так, 4 червня, мистецькі акції відбуватимуться у літньому театрі та мальовничому ландшафтному парку м. Буча; 5 червня – гала-концерт у приміщенні Київського національного академічного театру оперети. Ви почуєте артистів і вокалістів з 14 країн, а також диригентів провідних театрів світу.

Вхід на фестиваль вільний. Вартість гала-концерту: 30-220 грн.

Де: фестиваль відбуватиметься на декількох локаціях: Маріїнський парк (Київ), ландшафтний парк (м. Буча), Театр оперети (Київ).

3-5 червня рукодільна і книжкова виставки-ярмарки “МЕДВІН: Рукоділля та хобі”, “МЕДВІН: КНИЖКОВЕ ЛІТО”

На гостей чекає широкий вибір матеріалів для рукоділля та хобі, товари для дитячої творчості, декор, етносувеніри, оригінальні авторські роботи, прикраси, солодощі.

Тематичні напрямки: рукоділля, реміснича творчість, декоративне мистецтво, флористика, ярмарок подарунків, книжковий ярмарок. Виставка-ярмарок присвячена різноманітним видам творчості, де кожен зможе доторкнутися до історії рукоділля, побачити виставку робіт сучасних авторів, а також представити свої роботи з рукоділля, відвідати різноманітні навчальні майстер-класи, придбати вподобані товари.

Виставка відбуватиметься одночасно з книжковим ярмарком “МЕДВІН: Книжкове літо”, а також фестивалем народних майстрів Київської області. Книжковий ярмарок представить книги від понад 50-ти учасників. Учасники ярмарку готують киянам презентації нових книг, зустрічі з улюбленими письменниками, автограф-сесії, дискусії та поетичні вечори.

Вхід вільний.

Де: НСК “Олімпійський”, зал № 2, вул. Велика Васильківська, 55.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…