Портал Мегаполіс підібрав для вас найкращі події вихідних. Ви зможете побувати на маркеті вітчизняних виробників меблів та декору, послухати лекцію про нешароварну етнологію, стати частиною анімаційного божевілля, сходити на джазовий фестиваль чи виставку фотографій у стилі ню.


19-20 березня Маркет «Всі. Свої: Дім та декор»

Маркет українських виробників меблів і товарів для дому покаже відвідувачам, як створити практичний і сучасний інтер’єр. Меблі з натурального дерева і металу, бавовняний і вовняний текстиль, керамічний посуд і предмети декору ручної роботи розмістять у спеціальних кімнатах-інсталяціях.

На два дні у галереї Д12 з’являться чотири затишних і сучасних кімнати: вітальня-їдальня, кімната підлітка, кабінет і спальня. На маркеті будуть представлені сто українських брендів, які запропонують покупцям всі необхідні меблі для дому, унікальні предмети декору і домашній текстиль.

Вхід вільний.

Початок о 10.00.

Де: галерея D12, вул. Десятинна, 12.

19 березня лекція «Нешароварна етнологія»

На киян чекає цікава та пізнавальна лекція Марини Гримич «Нешароварна етнологія» у межах проекту «Автентична Україна». Поняття «шароварної» культури є досить неоднозначним, проте активно користується попитом у суспільстві й має рівнозначне право на існування поряд з іншими культурними явищами.

Під час лекції Марина Гримич  допоможе детальніше розібратись у понятті «шароварна культура», його місці у сучасному культурному просторі України та праві на існування «шароварності» у науці.

Контакти: +380 (44) 278 65 45.

Вартість 30 грн.

Початок о 13.00.

Де: Національний музей історії України, вул. Володимирська, 2.

19-20 березня Аааанімаційне божевілля від #KISFF2016

Аааанімаційне божевілля повертається у столицю. На вихідних зберуться всі шанувальники анімації, які хочуть перевірити на собі новий метод терапії та трішки посміятися. Цього року в програмі буде представлено 12 анімаційних робіт. Зокрема, стрічки з Німеччини, Великої Британії, Бельгії, Угорщини, Китаю, Ісландії, Естонії, Швеції та Франції. Подія проходить у рамках передфестивальних показів #KISFF2016, якому цьогоріч виповнюється п’ять років.

Вартість 50 грн.

Початок о 20.00.

Де: Кінотеатр «Кінопалац», вул. Інститутська, 1.

18-19 березня  Міжнародний джазовий фестиваль

Кияни і гості столиці мають унікальну нагоду подарувати собі декілька днів якісної музики, відвідавши ювілейний XV Міжнародний джазовий фестиваль «Єдність» в Театрі оперети. Протягом двох днів для вас виступлять найвідоміші джазові колективи: Jazz in Kyiv Band, ManSound,  Dainius Pulauskas Group, Miki Birta and Friends, Trigon. Також ви насолодитеся віртуозними виступами видатних музикантів, серед яких – Олексій Коган, Володимир Соляник, Марія Видренко, швейцарський дует Albireo.

Вартість 90-400 грн.

Початок 0 18.00.

Де: Київський національний академічний театр оперети, вул. Велика Васильківська, 53/3.

Виставка фотографій Сільвії Блум у галереї Brucie Collections

Ви зможете відкрити для себе нові грані мистецтва в стилі ню. Для вас зібрані дивовижні роботи відомого фотографа, присвячені красі жіночого і чоловічого тіла. Сільвія Блум – це мистецтво фотоеротики на високому естетичному рівні.

Вхід вільний.

Початок роботи виставки об 11.00.

Де: галерея Brucie Collections, вул. Січових Стрельців, 55 Б.