Вихідні потрібно провести так, щоб не було соромно за безцільно прожиті два дні :) Мегаполіс вирішив вам у цьому допомогти і підібрав ТОП – 5 подій, які зроблять ваш вікенд ще цікавішим.


Ніч Кіно: Бенедикт Камбербетч

Суботню ніч 16 січня «Циферблат» присвячує Бенедикту Камбербетчу, а це означає, що ви маєте можливість подивитися неймовірне кіно за його участі:
«П’ята влада» – біографічна драма режисера Біла Кондона, стрічку створено на основі реальних подій. Історія про цінність таємниці та ціну її розголошення.
«Гра в імітацію» – історичний трилер про британського математика, логіка, криптоаналітика та батька сучасної інформатики Алана Тюрінга. Сценарій написаний на основі біографії «Алан Тюрінг: Енігма» Ендрю Годжеса.
«Третя зірка» – фільм режисера Хетті Далтон. Назва – алюзія на адресу «від третьої зірки і наліво» з книг про «Пітера Пена». Це фільм про життя і смерть. Про чоловічу дружбу. І знову про смерть.

Вартість: 90 грн

Де: Вільний простір «Циферблат», вул. Володимирська, 49-А

maxresdefault

MAGIC SAX: Від Баха до “Бітлз”

Перший концерт у новому році (17 січня) в проекті “Нова філармонія” відкриє прославлений та шанований багатьма Київський Квартет Саксофоністів, а також зірковий талант саксофоніст Кента Ігараші з Японії та відомий перкусіоніст Сергій Хмельов.

Музиканти готують для всіх шанувальників класики та джазу вражаючу програму з творів легендарних композиторів в історії музики Баха, Моцарта, Чайковського, П’яццолли, Гершвіна та не менш знакових українців: Бортнянського, та Скорика.

Родзинкою концерта стануть виконання першого написаного у світі твору для квартету сакософонів композитора Сен-Желе та знаменитої “Мелодії” Мирослава Скорика.

Вартість: від 70 до 150 грн

Де: Київський будинок актора (вул. Ярославів Вал, 7): ст. м. “Золоті ворота”

Початок о 19:00

 

Closer Маскарад: Cab Drivers та Nicolas Lutz

16 січня відбудеться щорічний маскарад Closer, яким він відсвяткує чотириріччя своїх вечірок, що почалися ще задовго до того, як команда їх творців зважилася відкрити однойменний клуб та арт-центр. У якості хедлайнерів маскараду виступить берлінський дует Cab Drivers, що понад 20 років дарує світу незвичайне інновативне техно, створене на аналогових інструментах, а також уругваєць Ніколас Лутц – один з найбільш відомих діджеїв-колекціонерів найрідкісніших пластинок.

Вартість: 170 грн – в костюмі, 250 грн – без костюма

Де: Closer, вул. Нижньоюрківська, 31, початок о 23:55

 

ManSound з різдвяною програмою

Знаменитий секстет уже встиг стати національним брендом. У колективі ManSound 6 унікальних вокалістів, які володіють голосами різної тональності і співають акапелла. Цього разу вони виконають різдвяні хіти з усіх куточків планети у своєму фірмовому аранжуванні.

Вартість: 190, 220, 390, 450 грн, початок о 19.00

Де: Національна Музична Академія України ім. П.І. Чайковського, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11

 

Як розуміти сучасне мистецтво

Те, що ви хотіли знати про сучасне мистецтво, але боялись запитати, 16 січня о 13.30 можна дізнатися в Музеї Сновидінь. У суботній лекції «Задоволення від мистецтва» мистецтвознавець, психоаналітик та співзасновник Музею Сновидінь Тетяна Цвелодуб допоможе розібратися, що ж воно таке сучасне мистецтво і як про нього говорити :)

Де: Музей Сновидінь, вул. Чигоріна, 55, початок о 13:30

 

Портал Мегаполіс бажає усім насичених і яскравих вихідних!