Портал Мегаполіс пропонує вашій увазі ТОП-5 кращих подій вихідних. Тож обирайте і проводьте вільний час цікаво і корисно:)


Проект “НеПрості люди” запрошує на зустріч-бесіду про геніального Павла Тичину. Зустріч присвячена 125-річчю народження поета.

Тичину називали непрочитаним генієм, носієм і виразником української релігійної традиції. Ви опинитесь у вітальні Павла Тичини 1960-х років, аби послухати розповідь про дивного мрійника з очима дитини та розумом філософа. На відвідувачів чекають декламування поезії і дружнє чаювання.

Коли, де: 23 січня, початок о 16.00. Національний музей історії України
вул. Володимирська, 2.

Контакти для реєстрації: +380 (44) 278 65 45 Ксенія Баранова.

Ви можете взяти участь в “Іграх на задньому подвір’ї”. Театр імені Лесі Українки запрошує на незвичайну виставу за п’єсою сучасної письменниці, дуже популярної в Ізраїлі, Е.Мазіі.

Це історія про молодь, вона адресована воно в першу чергу тим, хто тільки починає доросле життя і зустрічає на своєму шляху масу перешкод і випробувань. Під час вистави герої опиняються то в ролі підсудних, то в ролі суддів. Слухається справа про групове згвалтування неповнолітньої дівчини. Допити, показання, очні ставки… Але тут немає простої констатації фактів, викладеної сухою мовою протоколу. Тут жива інтонація, ланцюг фактів поступово складається в струнку хроніку розслідування, точніше, дослідження морального чинника існування молоді в сучасному світі – чи Заході чи на нашому українському  сусідньому подвір’ї.

Коли, де: 23 січня, початок о 12.00. Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки, вул. Богдана Хмельницького, 5.

Джазовий концерт британців Red Snapper

Кияни мають унікальну нагоду насолодитися музикою учасників Koktebel Jazz Festival +2016 з Британії, відвідавши концерт Red Snapper.

Цей колектив “запалював” джазові фестивалі по всьому світу, давав аншлагові концерти. Red Snapper гратиме мелодії, які поєднали в собі джаз, акустичні інструменти й електронну текстуру.

Коли, де: 23 січня, початок о 19.00.  Клуб Atlas, вул. Січових Стрільців, 37-41.

Кращі комедії і трилери на “Ночі французького кіно” в “Кінопанорамі”

Столичні кіномани просто не мають права пропустити французькі “ночі”.  На відвідувачів чекають три чудові комедії і крутий трилер за участю Софі Марсо, Елайджі Вуда, Саші Грей та інших зірок. Ви дізнаєтеся, як вулкан може повернути любов або як фанат врятує життя улюбленої актриси, як еротоман стає сімейним консультантом або до чого призведе зустріч з дівчиною на велосипеді…

Коли, де: 23 січня, початок о 22.30. Кінотеатр “Кінопанорама”, вул. Шота Руставелі, 19.

Пізнавальна лекція у неділю: поєднання приємного і корисного

18 грудня 2015 року у Національному художньому музеї України відбулося відкриття виставки «Мистецтво українських шістдесятників. Можливості музею». У експозиції представлені майже 100 живописних і графічних творів з музейних та приватних колекцій, а також добірка архівних матеріалів. Уперше за багато років роботи українських художників-шістдесятників з різних міст України експонуватимуться разом. Ці твори представлені як цілісне мистецьке явище – всупереч тому, що художники працювали у герметичних, майже не сполучених між собою контекстах і за життя не виставлялися поруч.

Освітня організація «Культурний Проект» підготувала в рамках виставки важливу і цікаву освітню складову, що органічно доповнює експозицію з метою ширшого представлення контексту епохи. 24 січня о 14:00 відбудеться лекція Тараса Лютого «Шістдесятники: київське коло філософів».

Коли, де: 24 січня, початок о 14.00. Національний художній музей України
вул. Михайла Грушевського, 6.