Нудьгувати на вихідних?! Нізащо!!! Портал Мегаполіс підготував для вас ТОП-5 подій, які не дозволять просто так два дні провалятись на дивані :)


«Дикий Travel» в «Izone»

40 мандрівників поділяться своїм досвідом extreme-подорожей, розкажуть неймовірні історії про те, як вони жили у лісах, спали в землянках і йшли тисячі кілометрів наодинці з собою. Ви дізнаєтесь, як самостійно відвідати країни Азії та Африки, проїхатися автостопом по Європі і об’їхати всю Америку з мінімальним бюджетом. У фокусі – тільки дикі подорожі, з рюкзаком за плечами і фотокамерою.

Де: Простір «Izone», вул. Набережно-Лугова, 8

Коли: 30-31січня 2016, 11:00-23:00
Вартість: 50 грн /день або 80 грн /2 дні. Для дітей до 12 років – вхід безкоштовний

hiker-918473_960_720

Презентація та кінопоказ «Кримські стежки»

30 січня відбудеться представлення проекту (агенція подій АртПоле, за участі Олі Михайлюк та Рустема Скібіна), а о 17:00 – показ фільму «Кримські стежки» (реж. Вінсент Мун (Франція) за участі консультанта фільму Олександра Рибалка) – ініціатива агенції АртПоле, покликана підтримувати постійний зв’язок із Кримом. Коли дискусії зайшли у глухий кут, художники знайшли вихід (точніше стежку) – взятися за фарби й створити візуальні нагадування про півострів у публічних просторах різних міст.

Де: Музей Івана Гончара, вул. Івана Мазепи, 29

Коли: 30 січня 2016, 16:00

Вартість: безкоштовно

1f568b65930cf85e07e14e731fb305f954651edc_2880x1620

Ніч Кіно: Містер Шерлок Холмс

В останню суботню ніч січня ви маєте чудову нагоду подивитися фільми про Містера Шерлока Холмса. Адже принципи дедукції анітрохи не змінились з часів вікторіанської епохи, а фільми за книгами Артура Конан Дойля продовжують знімати ледь не щороку. До уваги шанувальників детективного жанру – новий фільм Білла Кондона – “Містер Холмс” і найкращі частини детективного серіалу “Елементарно” Роба Доерті.

Де: Вільний простір «Циферблат», вул. Володимирська, 49а

Коли: 30 січня 23:00

Вартість: 90 грн

CBS_ELEMENTARY_404_CIAN_IMAGE_NOL_thumb_Master

Подвійний сальса-залп: Caffee Con Leche та Tony Remol в Caribbean Club!

Перший концерт 2016-го року пройде грандіозно: танцювальна вечірка у супроводі запального колективу Caffee Con Leche! Протягом вечора лунатиме гарячий мікс пісень, що сподобаються усім прихильникам сальси. У репертуарі Caffee Con Leche тільки справжні танцювальні хіти. Гості почують наживо та зможуть потанцювати під пісні зірок латиноамериканської музики, під композиції, що отримували міжнародні премії та займали найвищі позиції у хіт-парадах. Для вас також виступить Тоні Ремол (Tony Remol) — популярний співак з Домініканскої Республіки. В репертуарі Тоні найпопулярніші пісні Латинської Америки, у його виконанні часто можна почути сальсу, бачату, кізомбу, ча-ча-ча, кубинський сон, болеро, латин-джаз. І весь цей мікс сонячної гарячої музики у супроводі одних з найкращих музикантів, які самі люблять цю музику і танцюють на сцені та у житті!

Де: Caribbean Club, вул. Симона Петлюри, 4

Коли: 31 січня 2016, 20:30

Вартість: Для власників карток Dance Card вхід безкоштовний, без картки вхід — 50 гривень

9yZcVx_ILq4

Екскурсія з каганцями «Велике кохання видатних українців»

В межах проекту «Вечірні історії про…» відбудеться чергова екскурсія з каганцями на тему «Велике кохання видатних українців». Кохання як визвольна боротьба у складні, жорстокі часи української козацької держави. Тоді воно, можливо, цінувалось більше, бо кожна зустріч з коханою могла стати останньою. Ви дізнаєтесь ким були, звідки походили та завдяки чому увійшли в історію жінки великих ватажків епохи козацької Гетьманщини: Богдана Хмельницького, Івана Виговського, Петра Дорошенка, Івана Мазепи та ін. Справжніми одкровеннями стануть любовні драми народної піснярки Марусі Чурай та приклад жертовного кохання філософа Григорія Сковороди.

Де: Національний музей історії України, вул. Володимирська, 2

Коли: 30 січня, 19:00

Вартість: 75 грн

2728dae-759_441-shutterstock-262738403