Втомилися за робочий тиждень і живете в передчутті вихідних? Спокій нам з вами тільки сниться, бо останній вікенд перед Новим роком не дасть жодного шансу провести час з улюбленою книжкою чи «зависнути» в соцмережах. Портал Мегаполіс пропонує ТОП-5 найкращих культурних подій.


26-27 грудня у галереї D12 пройде найбільший маркет подарунків  «Всі. Свої. Подарунки».

Кияни, увага – це останній шанс для тих, хто ще не встиг обрати подарунки близьким на Новий рік та Різдво.

4 поверхи та 250 брендів стильних, якісних, оригінальних подарунків на будь-який смак і гаманець.

Початок об 11.00. Вхід вільний.

Де: вул. Десятинна, 12.228875rt26 грудня вуха справжніх меломанів порадує концерт, присвячений музиці П’єра Булеза.

Булез святкує ні багато ні мало – 90 років. Він – патріарх французького авангарду і організатор відомого електроакустичного інституту IRCAM. У програмі – перше українське виконання складної роботи Dérive 2 (1988–2009), а також прем’єри творів молодих українських композиторів Остапа Мануляка, Олексія Ретинського та Ігоря Завгороднього.

Початок концерту о 20.00. Квитки – від 150 до 400 гривень.

Де: Національний центр Олександра Довженка, вул. Васильківська, 1.

5083Майже домашній затишок, душевні розмови і… чашечка запашного чаю в колі друзів – що може бути краще? Усіх охочих запрошують на незвичайну екскурсію – «Чаювання по-київськи».

У вас є просто унікальна нагода зануритися в атмосферу столичного чаювання, зі справжнім вугільним самоваром і «правильним» чаєм. Поєднуючи приємне з корисним, принагідно дізнаєтесь про  дивовижні чайні історії.

Зареєструватися на екскурсію.

Початок о 10.30.  Вартість 200 грн.

Де: Контрактова площа, біля ТЦ «Самсон».

samovarНе вірите, що реклама може бути цікавою й викликати позитивні емоції, а не лише бажання пошвидше її спекатись? А ось і даремно.

З 25 по 27 грудня відбудеться «Вікенд кращої соціальної реклами 2015 року». Глядачам покажуть як переможці найвідоміших рекламних фестивалів, так нові ролики з яскравими емоціями. Рекламні ролики про актуальні проблеми нікого не залишать байдужими. Власне, в цьому й полягає завдання «Вікенду»  – спонукати людей до роздумів і замислитись над своїм життям.

Початок о 20.00. Вартість 50-60 грн.

Де: Кінотеатр «Кінопанорама», вул. Шота Руставелі, 19.

Мегаполіс уже писав про виставку, присвячену мистецтву шістдесятників. 27 грудня відбудеться кураторська екскурсія Ольги Балашової.

Екскурсія буде благодійною – зібрані кошти передадуть на лікування Оксані Олійник (вона ж Ярка Трояк), молодій мамі двох дітей, культурологу, перекладачці, культурній активістці.

Початок о 14.00. Благодійний внесок від 50 грн.

Де: Національний художній музей України, вул. Михайла Грушевського, 6.13-2

Портал Мегаполіс бажає усім гарних вихідних!