Щодня ми проходимо повз різноманітні дерева. І вже так звикли до них, що навіть не намагаємось побачити в них щось більше, ніж просто представників флори.
А насправді, дерево – це цілий гуртожиток для великого різноманіття тварин. На ньому живуть мурахи, жуки, слимаки, метелики… Багато хребетних тварин знаходить на них усе, що потрібно для комфортного життя. А птахи взагалі не уявляють свого існування без дерев. Такі пернаті, як дятли, повзики, підкоришники фактично все своє життя проводять на деревах!

Які ще цікавинки причаїлись у кронах та стовбурах лісових велетнів? Які ознаки проживання тварин на дереві? Чи шкодять тварини дереву? На всі ці та інші запитання будемо шукати відповіді на екскурсії, яка відбудеться у суботу, 22 жовтня.

Екскурсія проходить за підтримки НПП “Голосіївський”/ The ” Holosiyvsky ” National Nature Park.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfXupk3Gckc1Rfwt5O_VbEAkefqbWcrifNj7-wj0LKoHBg2OA/viewform

Екскурсовод-зоолог: Віталій Казанник

Вартість: 130 грн.

Вік дітей для участі: від 8-ми років.

Початок о 10.30.

Зустріч групи біля центрального входу Національного комплексу Експоцентр України (ВДНГ), проспект Академіка Глушкова, 1.

Контакти:

097 675 42 53 (Олена).

050 35 141 17 (Настя).

info@osvitae.comСподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…