Нещодавно на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочала свою діяльність школа написання мотиваційних листів і резюме Motivation&CoveringClub. Щочетверга, протягом 3-х місяців, Motivation&CoveringClub пропонує своїм слухачам лекції та практичні лайфхаки від учасників міжнародних проектів і грантових програм, корисні поради від найпливовіших HR (humanresources – ред.) країни, воркшопи з написання мотиваційних листів та резюме, свіжу інформацію про актуальні можливості.

Цей проект несе надзвичайно цікаву та актуальну ідею – допомогти українській молоді правильно презентувати себе у сучасній формі. Детальніше розповіла співорганізатор проекту Ярослава Фесенко.

– Які цілі ставить перед собою Motivation&CoveringClub?

– Головна ідея освітнього клубу з написання мотиваційних листів та резюме полягає у тому, щоб навчити молодь правильно себе презентувати у сучасній формі. Інформаційна інтеграція України в міжнародний простір дає нам багато можливостей самореалізації в освітніх та волонтерських проектах, стипендіях, грантах. Ми хочемо допомогти активній молоді у втіленні своїх мрій.

– Які моменти, пов’язані зі вступом до закордонних вищих навчальних закладів, будуть розглядатися на лекціях Motivation&CoveringClub?

– Днями в нас відбулася перша лекція, яка була орієнтована на вступ у німецькі внз. Інформацію про особливості написання мотиваційних листів та практичні поради надали Анна Кухарук, експерт компанії BerlinGO та Дарія Бойчук, студентка КНУ імені Тараса Шевченка, яка в цьому році виграла стипендію DAAD на літні мовні курси. Далі ми плануємо провести ряд воркшопів з написання мотиваційних листів, а потім приділити увагу резюме та запросити HR з 1+1.

– Яка структура занять Motivation&CoveringClub?

– Клуб діятиме на основі поєднання лекцій з практичними заняттями, щоб учасники змогли не тільки отримувати певну інформацію, а й імплементувати свої знання у життя та застосовувати на практиці.

Нагадуємо, школа написання мотиваційних листів та резюме Motivation&CoveringClub доступна (за умов попередньої реєстрації на сторінках соціальних мереж) щочетверга о 17:00 в червоному корпусі КНУ ім. Т.Г.Шевченка (кабінет 204).

Motivation&CoveringClub у соцмережах:

https://www.facebook.com/motivationclub.kiev/

https://vk.com/motivationclub.kiev/Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…