Мегаполісу пощастило побувати на непересічній події у культурному житті столиці – концерті Лайми Вайкуле, який відбувся 18 березня на головному концертному майданчику країни. У палаці “Україна” зібралась повна зала шанувальників таланту Лайми.


Почався сольний концерт з відомої пісні “Ще не вечір”, яку в далекому 87-му створили Паулс та Рєзнік. Як завжди елегантна, струнка, непідвладна часу Вайкуле з перших хвилин встановила контакт з залом. Невимушена манера спілкування, тонкий гумор, щирість, невеличкі ремарки та історії, які співачка розповідала між піснями, допомогли створити затишну атмосферу. Концерт під назвою “Найкраще” цілком виправдав свою назву. Глядачі мали змогу насолодитись відомими і улюбленими піснями Лайми 80-х, 90-х і 2000-х: “Листя жовте “, “Чарлі”, “Про що грає піаніст”, “Вернісаж”, “Я вийшла на Пікаділлі”, “Подарунок”, “Римські канікули”… Муза Раймонда Паулза, Лайма з гордістю заявила, що і сьогодні продовжує виконувати пісні маестро.

На концерт Вайкуле завітав  її друг і колега по музичному цеху Джей Стівер. Дуетом вони заспівали “Гілку каштана”, “Пісню про друга”, “Барабанщика”. Лайма побалувала гостей прем’єрами, зокрема,  ліричною піснею “Білі ведмеді”. Співачка пробує себе у різних стилях, постійно експериментує. Попри це Лайму в жодному разі не переплутаєш з іншими виконавцями – її шарм, потужна енергетика, неповторний прибалтійський акцент і  проникливий глибокий голос, який зачаровує меломанів, назавжди залишаться творчою візитівкою співачки.

Лайма Вайкуле не любить співати під фонограму, віддаючи перевагу живому виконанню. Тож кияни протягом декількох годин насолоджувались голосом Лайми, яка (втім, як і завжди) виконала своє творче “завдання” на “відмінно”. Вона жартувала, що на останньому своєму концерті співатиме сидячи. Сподіваємось, що цей час настане через багато-багато років і чарівна Лайма продовжить дарувати прихильникам свої нові пісні та хвилини насолоди справжнім музичним мистецтвом. Зрештою ім’я Лайма, що означає “щастя”, зобов’язує його володарку приносити людям радість причетності до справжньої музики, яка була і буде в тренді.

Фото з сайту tochka.netСподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…