Хто придумав та все ще підтримує правила не писати першими чи чекати, поки твій герой вирішить, куди піти та як провести вечір? Можна поєднувати в собі ту маленьку дівчинку, яка мріє про казку та хоче, щоб її організував дядечко аніматор, з дорослою самодостатньою жінкою, яка може зробити свято з будь-якого буденного дня не гірше за чарівника.

Подумай про вдалий початок

Пристрасні жінки, такі як Кармен чи Мессаліна, були, є та будуть завжди. Їх любили та ненавиділи. Проте покірних та домашніх, що заглядували до рота своєму обранцю завжди було більше. Це не погано, бо сімейне вогнище саме себе не налаштує. Проте є «до», і воно важливе. Як розвити вогонь, коли навколо все прісне, а десь в кінці кімнати сидить принцеса, яка не хоче нічого робити для того, щоб стосунки взагалі відбулися.

Перестань робити вигляд паралізованого равлика та почни діяти

Рано чи пізно доведеться змиритися з тим, що ти не божество, якому повинні підносити квіти, дорогоцінні дари та час від часу відганяти мух опахалом любові. Стосунки на те і є, щоб їх будували обидва, а не грали у квест «Задовольни бажання цариці». Далеко не кожен чоловік може похвалитися безкінечним терпінням, і квест може закінчитися так і не почавшись.

Не перестарайся

Хочеш зателефонувати та дізнатися як у нього справи, чи як він доїхав додому? Дзвони. Не треба сидіти всю ніч на телефоні та чекати, а треба діяти. Можливо, з цього нічого гарного не вийде, проте ти зробиш, чого хочеш, не дивлячись на якісь там забобони. Бо з цієї затії може вийти щось цікаве. Не забувай, що чоловіки також мають почуття, боязнь чи він просто може відключитися зморений після роботи, а ти вже надумаєш, що це початок кінця. Проте не значить, що треба закидувати СМС-ками та дзвонити кожні півгодини. Бо якій людині сподобається, коли її постійно відволікають своїм «А що ти робиш?». Тут головне не стати ослом зі Шреку з його особливою технікою діставання.

 

Стань незабутнім святом для нього

Під час перегляду на великому екрані чергової історії кохання у тебе перед очима 100% з’являлися елементи чи навіть повноцінна картина ідеального побачення. Якщо ти бачиш його з певною людиною, влаштуй сама, бо до голови твій обранець тобі не залізне, якщо тільки він не Ганнібал Лектор чи Кел Лайтман. А далі просто насолоджуйся щасливими хвилинами з коханим, будь то День закоханих чи черговий понеділок.