Ця осінь особлива – MONATIK ЗВУЧИТЬ на всю Україну! Осіння депресія відміняється! Зараз MONATIK гастролює по всій країні на підтримку свого другого сольного альбому “MONATIK ЗВУЧИТ”. Тур охоплює 20 міст України. Розпочався він 29 вересня в Черкасах, а вже 18 листопада у Києві відбудеться великий сольний концерт в Stereo Plaza!

Нове шоу музично-танцювальної терапії “MONATIK ЗВУЧИТ” побудоване на неймовірній хореографії від Дениса Стульникова, особливому віджеїнгу та живому звучанні MONATIK.

MONATIK запрошує усіх на свій концерт в Києві. 18 листопада Stereo Plaza наповниться атмосферою якісної музики та сучасних танців. Початок о 19.00. Буде круто!

MONATIK – це співак, композитор, автор, танцюрист, саунд-продюсер. Працює у жанрі pop, new disco, indie pop, synthpop.

Нагадаємо, у 2015 році MONATIK отримав звання “Прорив року” за версією першої музичної премії M1 Music Awards. А його студія MonatikChilibiSound була визнана кращою в саундпродюсуванні. Також MONATIK номінований у двох категоріях премії YUNA-2016: “Кращий соло-артист” і “Кращий дует” за трек “Мокрая” з Quest Pistols Show.

В арсеналі MONATIK є два сольні альбоми, дуети з Анною Седоковою, Quest Pistols Show і десятки хітів, серед яких – “Мокрая”, “Кружит”, “Тише”, “Выходной”, “Сейчас” та ін.

MONATIK брав участь у телевізійних проектах “Х-фактор”, “Танцюють всі”, “Зірковий ринг”. Зараз MONATIK також є одним із тренерів вокального шоу “Голос. Діти” на каналі “1+1”.

Квитки на столичний концерт “MONATIK ЗВУЧИТ” ви можете придбати в касах міста або за посиланнями:

1.    https://kiev.karabas.com/monatik
2.    https://www.concert.ua/eventpage/monatik?gclid=CKenoejH2s8CFUh5cgodvA4KJg

Новини про життя і творчість MONATIK можна дізнаватися тут.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…