3 червня у столичному концерт-холі ATLAS відбудеться великий сольний концерт “Танцы до упаду” першого в Україні teen boys-band – кумирів мільйонів підлітків, трендсеттерів сучасного танцювального мистецтва – DSIDE BAND.

Зі шкільних парт – на велику сцену, із танцювальних класів – на телеефіри і радіо, з улюбленців однокласниць – у героїв сотень тисяч дівочих сердець! Минуло всього два роки з моменту заснування Dside Band, а їхні кліпи набирають мільйони переглядів на YouTube, кожен сингл з ультрамодним саундом стає супер-хітом, а тепер хлопці анонсують свій перший великий сольний концерт у Києві.

Для глядачів Dside Band готують унікальне шоу: нові постановки, вражаюче відео-обрамлення, несподівані дуети. Над візуалізацією концерту працює відомий хореограф і режисер, а також співпродюсер групи Руслан Махов, який обіцяє, що в цей вечір глядачі перфомансу побувають у майбутньому: “Відкриваючи завісу майбутнього шоу, скажу, що присутні перенесуться на 1000 років вперед. Як будуть виглядати сучасні міста і якими будемо ми, люди? Якими будуть танці через тисячоліття? На ці запитання 3 червня дадуть відповідь Dside Band! І запевняю, цей космічний світ вас захопить!”.

Відомо, що на концерті прозвучать гучні хіти бенду: «Нравишься мне», «Телефон», «Девочка Космос», а також «Бандиты» і «Танцы до упаду», написані і подаровані гурту популярними музикантами – співаком Артемом Пивоваровим і мультиартистом MONATIK. Крім того, Dside Band представлять на своєму першому сольнику прем’єри трьох пісень у незвичному музичному стилі.

За тим, як артисти готуються до шоу, можна спостерігати в унікальному авторському серіаліті на офіційному YouTube каналі Dside Band. Глядачами кожного випуску інтернет-проекту, аналогів якому немає в Україні, стають в середньому 200 тисяч осіб. Серіаліті розповідає про закулісне життя хлопців і покрокову організацію шоу в режимі реального часу. Кожного разу – нове завдання: від народження і запису пісень до проведення автограф-сесій, зустрічей із фанами, відвідувань ефірів із прем’єрами і навіть вирішення особистих суперечок. Останній випуск серіаліті буде знятий прямо під час концерту, а його учасниками стануть глядачі.

Також у концерті візьмуть участь студенти Dside Dance Studio – кращі танцювальні колективи країни, переможці світових чемпіонатів.

Сольному концерту бенду в Києві і презентації нової програми передували аншлагові виступи в Одесі, Дніпрі, Вінниці та інших містах України. На сьогодні армія фанів, підписники групи – “дісайдери” налічує близько мільйона осіб, а Dside Band є не тільки першим, але і найуспішнішим підлітковим бойз-бендом України.

Квитки можна придбати тут