23 квітня відбулася чергова зустріч благодійного проекту Charity Weekend, засновницею якого є телеведуча Маша Єфросиніна. Цього разу гостею Publik Talk стала Настя Каменських – співачка, учасниця гурту «Потап і Настя», популярний блогер та автор каналу NKBlog.

Розмова Маші Єфросиніної та Насті Каменських тривала більш ніж 2,5 години. Настя встигла розповісти багато цікавого та поділитися з гостями заходу порадами із власного досвіду.

Однією з основних тем розмови був здоровий спосіб життя. Настя Каменських зізналася, що її найбільша вага складала 78 кг, але у це мало хто вірить, стверджуючи, що тоді співачка візуально виглядала на всі 90 кг. Розповідаючи про свою мотивацію на самому початку занять спортом, дівчина каже: «Я хотіла зробити те, чого ніколи не робила і повністю змінити своє життя. А ще я зрозуміла, що все треба просити у Всесвіту. Сказати: «Я хочу те і те». Я у свій час сказала: «Я хочу знайти людину, яка повністю змінить моє життя. Будь ласка, відправте мені її».

Незабаром Насті подарували абонемент в спортзал. Коли дівчина вперше туди прийшла, то познайомилася з Андрієм Хоміцьким, який і дотепер є її тренером та тією людиною, якій вона завдячує своєю чудовою фізичною формою.

«Будь-яка людина може зробити себе щасливою. І це стосується не тільки спорту. Просто потрібно трохи змусити себе до певних дій. Я завжди була лінивою, а тепер мені захотілося перебороти цю лінь. І я це зробила!».

Одна із глядачок запитала, чи є у Насті обов’язкові ранкові ритуали – те, що вона завжди робить перед виходом із дому.

Настя: «У мене нічого особливого немає. Після ранкової пробіжки я купаюся, намащуюся кремами, фарбуюся, готую собі сніданок та їжу на весь день (або думаю, де дістати корисну їжу)».

Великого розголосу набула минулого року новина про те, що Настя Каменських зламала ногу під час стрибка з парашютом, тому очікуваним з боку Маші Єфросиніної було наступне запитання: «Чому ти вирішила стрибнути з парашутом?».

Настя: «Мені потрібно було зробити щось неймовірне, божевільне. Я вже потрапляла у страшну аварію 10 років тому і вижила, тому  нічого не боялася. У мене є одна мрія і я дуже хочу, щоб вона здійснилася. І я подумала: якщо не стрибну з парашутом, то вона не здійсниться. Коли я вже сідала в літак, то знала, що щось піде не так. Але подумала, що після цього стрибка у мене вже 100% почнеться нове життя. А коли я впала, то зрозуміла, що життя одне, що воно дуже коротке і немає сенсу витрачати на те, що не подобається робити».

Настя розповіла й про літературу, яку радить прочитати всім. Сюди відноситься популярна зараз книга «7 навичок високоефективних людей» Стівена Кові, а також «Радикальное прощение» Коліна Тіппінга, яка стала для Насті спражньою знахідкою.

«Колін Топпінг пропонує своє, дуже оригінальне бачення того, навіщо ми прийшли в цей світ, що ми тут робимо, як взагалі потрібно жити. Якщо у вас буде можливість – прочитайте обов’язково, тому що моє життя ця книга дійсно змінила», – говорить Настя Каменських.

Говорячи про NK Blog, Настя каже: «У мене є місія – мотивація. Я стараюся показувати своє життя за кадром, щоб люди розуміли, що я така ж людина, як і всі, що у мене теж є проблеми, з якими я борюся. Мій блог допомагає і мені, адже мої глядачі теж мене мотивують».

Після цього Настя зняла на свій телефон невелике відео, продемонструвавши тим самим, що вона вже звикла до здивованих поглядів оточуючих, які зазвичай не розуміють, чому вона майже весь час знімає себе та все навколо. Це відео вже можна побачити у новому випуску блогу NK Blog.

Співачка розповіла й про своє нове захоплення. За кілька днів до події Настя презентувала власну колекцію спортивного одягу, розроблену спільно з інтернет-магазином Modna Kasta. Новостворений бренд має назву NK Sport.

За найбільш оригінальні запитання декілька гостей події отримали від Насті Каменських спортивну форму бренду NK Sport, а також подарунки від партнерів заходу.

Наприкінці зустрічі Настя висловила вдячність організаторам цієї події та всім присутнім у залі, а також налаштувала усіх на позитив та впевненість у власних силах.

Настя: «Для мене було великою честю знаходитися тут і брати участь у цій благодійній акції. Дякую всім за те, що прийшли і подарували Інституту ортопедії і травматології таку прекрасну можливість. Я хочу, щоб з вами нічого поганого не ставалось, щоб ви йшли вперед і нічого не боялися, щоб ви вірили в себе і знали, що любов переможе все!”.

На цій зустрічі було зібрано рекордну суму за весь час існування Publik Talk – 244 500 грн. Усі зібрані кошти вже наступного дня були передані у Благодійний фонд «Твоя опора» на допомогу маленьким пацієнтам Інституту травматології і ортопедії.

Маша Єфросиніна: «Зібрати 250 тисяч гривень у нас час – це дуже важко. Допомагайте будь-якими коштами, хто скільки може. На сайті нашого фонду є кнопка «Допомогти». Ми звітуємо про все. Наші звіти такі прозорі, що ми сподіваємося і надалі збирати великі суми, щоб рятувати важкохворих дітей».

Сайт Благодійного фонду «Твоя опора».

Відеоролик-презентацію бренду NK Sport можна переглянути за посиланням.

This slideshow requires JavaScript.