Вона вміє відчувати всі найдрібніші потреби вашого організму. Її руки, неначе руки знаного ювеліра, що має справи із найкоштовнішим камінням.

Вона – засновниця першої в Україні Студії Масажного Мистецтва. Сертифікований SPA-майстер вищої категорії.

Практикуючий майстер з масажу та косметології з 13-річним досвідом. Неодноразова переможниця Чемпіонатів та Турнірів із масажу, де тепер перемагають її учні.
До речі, зовсім недавно на 10-му відкритому чемпіонаті України з масажу в Києві майстер її салону стала бронзовою переможницею завдяки тому, що представила журі тайський масаж для вагітних “Красива Мама”.

Наталія Безвуляк – керівник Професійної Асоціації Масажистів України у Львівській області.

Народилася у Вінниці. Але обставини життя склалися так, що переїхала до Львова. Хотіла зрозуміти, що є справжнім покликанням її життя, якою є справа, заради якої вона працюватиме не покладаючи рук.
І вона її знайшла – масажне мистецтво. Ось її царина. У ній вона чується в своїй стихії. У цьому вона найкраща, бо створила свою власну студію масажного мистецтва лише з одного бажання – бути успішною у своєму захопленні.


– Як прийшли до того, щоб відкрити перший масажний кабінет?
– Зізнаюся щиро, ніколи не мріяла, ба навіть припустити не могла, що масажі стануть моєю професією! Просто йшла поступово за покликом серця і за тим, як складалися обставини. Прийшов час, коли записи до мене на сеанс масажу складали не тиждень, а уже місяць попередніх бронювань. Утворилася друга черга на той випадок, якщо комусь не вийде прийти.
Я зрозуміла, що більше, ніж зараз клієнтів прийняти не зможу через брак часу в добі та свої фізичні ресурси щодо власної сили в руках.

Тож задумалася – як можна себе клонувати? Після перемоги у Чемпіонаті з Масажу в Західній Україні я зрозуміла всю унікальність методики, яка уже давно народилася завдяки досвіду та величезній практиці

Тим, ким я стала сьогодні багато в чому завдячую своєму наставникові, лікарю Тибетської медицини, який прищепив мені любов до східних культур масажу і взагалі всієї філософії Тибету.

– Чому масажне мистецтво, а не щось інше?

Масаж для мене – своєрідне мистецтво творити дива з людським організмом. Людське тіло – музичний інструмент, на якому можна «написати будь-яку мелодію», підбираючи індивідуальні нотки здоров’я, добра, щастя, спокою

– Охарактеризуйте кілька своїх унікальних технік?
– Найперша з моїх технік і наразі найпопулярніша, котра давно полюбилася нашим постійним клієнтам – це мій авторський масаж «Поєднання масажних культур Сходу та Європи».

Вона ввібрала в себе найкращі та найдієвіші елементи з тайського, тибетського, аюрвердичного та європейського масажів. Ці техніки я підібрала і об’єднала разом вже зі свого досвіду, практики, спостереження. За всі 11 років масаж змінювався, відшліфовувався, і саме зараз – це той максимум оздоровлення та відпочинку, який кожен клієнт хоче отримати, приходячи до спеціаліста

Також ця техніка корисна і приємна не лише для клієнтів, а й для самого майстра, адже під час виконання масажу він дуже добре працює над собою, своїм тілом, духовним розвитком, своєю енергією.
Ця техніка отримала визнання спеціалістів, оскільки здобувала неодноразову перемогу на чемпіонатах та турнірах з масажу. Серед них варто відзначити Битву Титанів – турнір найвищого рівня, в якому майстри з України змагаються своїми методиками! І в цьому турнірі вона отримала першість!

– Можете заінтригувати якоюсь романтичною технікою масажу зі свого переліку?

Тантричний масаж для закоханих «Мелодія Сердець» також належить до моїх унікальних технік! Кохання отримало друге дихання в унікальній масажній техніці, спеціально створеній для пар

– Сеанс тантричного масажу для двох проводить один майстер. Це дозволяє побудувати енергетичний місток між чоловіком і жінкою, зняти негативні блоки, як всередині кожного, так і між ними. Легкий, мов тантричний танець, масаж роздмухує вогник пристрасті, наповнює тіло життєвою наснагою, налаштовує на щирість та відкритість. Це дозволяє відновити як емоційний, так і енергетичний зв’язок між двома світами, які після процедури знову відчувають себе половинками одного цілого.
Цей масаж отримав номінацію «Відкриття року» у 2015 р. на Чемпіонаті Західної України з масажу.
Такої техніки для пар, де працює один майстер одночасно над двома партнерами ще не було!

Техніки масажу в 6, 8 та 10 рук – це новинки та унікальні можливості побувати в раю, будучи на землі і не виїжджаючи зі Львова!

Відчуття та враження, які ви отримаєте неможливо описати словами, неможливо ні з чим порівняти. Це ті техніки, які варто хоча б один раз в житті спробувати і ви відкриєте в собі зовсім інші межі задоволення… Це наші розробки, якими володіє лише наша студія!

– Якою є небезпека відвідин «підпільних» масажних салонів із сумнівною репутацією?

– Підбираючи майстрів для своєї студії, я особисто зіштовхнулась із проблемою безграмотності масажистів. Коли людина навіть не розуміє, що вона «там мне на тілі і для чого»? Насправді масажем можна навіть убити людину, якщо бути некваліфікованим спеціалістом. Про кількість травм від нефахового спеціаліста просто годі говорити. Адже багато масажистів не володіють добрим знанням анатомії, беруться за складні випадки, де потрібен серйозний лікар та лікування.
Для мене це питання є дуже наболілим. Тож я активно працюю над створенням курсів «Масажного мистецтва».

Хочу створити школу для майбутніх масажистів, щоб забезпечити їх високим рівнем навчальної бази, анатомії, професійної діагностики, знань протипоказань, рекомендацій, як працювати з організмом, який зазнав змін після тривалих хвороб та травм, професійних, вікових змін

До цього проекту маю намір долучити високого рівня лікарів, викладачів медичних закладів, щоб готувати спеціалістів найвищого рівня.
Також ми матимемо на озброєнні найсучасніше обладнання. Крім того з усіма охочими буду рада особисто поділитися найбільшою базою технік і досвіду. До того ж маю унікальну можливість запрошувати для навчання спеціалістів з Українсько-французької школи дуже високого рівня, практиків від класичних європейських технік до східних. Тому кожен майстер знайде для себе щось особливе.

– Чи маєте перелік лікувальних масажів?
– Звісно! Проте масаж – це не панацея від усіх хвороб. Масаж можна використовувати як доповнення до лікування, або ж для профілактики, щоб не допустити захворювання організму. Тому я б краще казала не лікувальний а оздоровчий масаж.
– Чи працюєте ви з дітьми?
– Так. Уже з 3-5-річного віку ми працюємо з дітками, адже в період росту та формування скелету та м’язів для здорового розвитку дитини масаж просто необхідний.

У нас дитячий час – це період канікул. Тим більше, що в нас є можливість в одній кімнаті проводити масаж відразу 2-м клієнтам одночасно, це дуже зручно для матусь. Поки масажують дитину, мама також поруч може відпочити з сеансом масажу – зручно та комфортно

Нашу студію одночасно відвідують члени подружжя – разом відпочивають та оздоровлюються. Тому ми давно стали гарним місцем для сімейного відпочинку.

– Чи потрібен масаж підліткам?
– Так, без перебільшень! Адже сучасний комп’ютеризований світ забрав у підлітків спорт, активний спосіб життя! Це одразу стало серйозною проблемою, лягло на їхні спини та плечі. Тож масаж – це найперша і найкраща допомога у вирішенні больового синдрому спини та шиї.

– Знаю, що ви навчалися східних технік масажу в наставника Тибетської медицини, як це було?
– Друзі-клієнти, які були знайомі із Андрієм Тимуровичем Тєлібаєвим рекомендували мене йому на співбесіду. Він якраз підшукував собі масажистів. Після співбесіди та масажних тестувань мене запросили на навчання, аби зрозуміти «чи будуть з мене люди». Певно я таки вартувала старань, адже пропрацювала у клініці Тибетської медицини поруч з великим гуру та засновником Тибетського центру «Сварог» упродовж 7-ми років. Пишаюся тим, що самому гуру масаж роблю лише я і він мене називає своєю найкращою ученицею.

– Як вам далася філософія Тибету?

Довелося кардинально змінювати підхід! Цілковито інша техніка давалася непросто, це неначе змінювати свою свідомість

– Багато чого було незрозумілим у термінології та виконанні деяких прийомів. Проте цікавість і моя наполегливість та цілеспрямованість брали верх. А я, уже якщо за щось беруся, то не матиму спокою, поки не відшліфую вміння до ідеалу. Після цього мені відкрився весь світ Сходу. Він закохав мене в себе. Відтоді й почався мій активний розвиток у цьому керунку.

– Скільки технік масажу налічує ваша студія?

Зараз ми володіємо 36 техніками з усього світу і 46 різновидами. Проте вже зараз можу заінтригувати вас – дуже скоро цей арсенал поповниться новими родзинками від салону

– Для чого такі глибокі знання фахівцеві із масажного мистецтва?
– А хіба можна по-іншому? Для мене – це не просто масаж! Для мене – це стиль мого життя, це моє покликання! Чим більше я навчаюся і пізнаю це мистецтво, тим більше воно мене манить та полонить.
Загалом я вважаю неприпустимою непрофесійність і нелюбов до своєї справи, зокрема це стосується масажного мистецтва!

– З якими труднощами довелося мати справу, коли облаштовували свій салон?
– Важко було підібрати потрібне приміщення, бо вимог було дуже багато. Було чимало особистісно-людських перешкод. Деякі знайомі цілеспрямовано стояли на моєму шляху та заважали розвитку моєї омріяної справи. Це зрада людей, яких я вважала друзями.

– Як вдалося зорганізувати свою команду?
– На диво, члени команди підібралася майже відразу. Вони повірили в мене, в мою ідею, мали таку ж шалену любов до масажного мистецтва та бажання розвиватися у ньому! Вони й досі складають міцний фундамент колективу, бо ми разом з ними будували все з самого початку.

– Що вирізняє вас від решти салонів міста, котрі також займаються масажами?
– Ми цим живемо, я і вся моя команда! А ви пошукайте ще таких фанатиків. Тим паче в такому скупченні на кількох десятках квадратних метрів.
Ми кардинально інші в усьому – від зустрічі клієнта та масажу і до наших фірмових «обнімашок»!
А загалом, по-перше, у нас найбільший асортимент масажних технік, щоб задовольнити найвибагливішого клієнта;
– по-друге, більшість масажних технік – авторські напрацювання і є лише у нашому салоні;
–по-третє, лише в нас можна «віртуально перенестися деінде» і спробувати масаж будь-якої країни, не виїжджаючи зі Львова й не виходячи з нашого салону!

– Чи любите мандрувати?
– Так люблю, і що дальшими є керунки мандрівок, то цікавішими стають відкриття! Європу вже трохи об’їздила. Наступними за маршрутом будуть східні координати. Є країни, які настільки глибоко в мені засіли, що враження настільки яскраві, неначе вчора зі мною відбулися. Острів Тенеріфе (з Канарських островів) вразив своїм безмежним океаном, вулканом та купою неймовірних розваг.

Найцінніше те, що я привезла звідти базальт – вулканічне каміння для стоун-терапії. Воно справжнє, живе, створене вулканом, відшліфоване океаном, прожарене на сонці, висушене вітром. Ось у ньому справді присутні всі сили природи та цілющі властивості. Зараз ми все це  даруємо своїм клієнтам у нашій студії

Друге місто, яке надовго залишиться в моїй пам’яті – Стамбул. У ньому своєрідна магія поєднання Сходу та Європи. Місто полонило моє серце різноманіттям життя та яскравими враженнями на кожному кроці. Туреччина стала мені близькою, можливо, тому, що й наша студія – це майже такий же оазис різноманіття та поєднання східних технік з європейськими, де кожна людина зможе знайти щось своє, заплющити очі і перенестися в ту казку, яку бажає її серце. Ми допомагаємо здійснити такі уявні мандри, не виїжджаючи зі Львова, а лише відвідавши нашу студію.

– За чим їдете в мандри?
– Цей перелік може бути дуже довгим (усміхається). За пригодами, враженнями, натхненням, свіжими емоціями. За морем і сонцем – також безумовноПісля відпочинку та нових мандрівок з’являється особливе натхнення до роботи. Адже ми допомагаємо людям відновити здоров’я, покращити психоемоційний стан, знайти цілеспрямованість у своїх діях, гарно виглядати за рахунок використання 36 технік масажів – як відомих, так і авторських, які не використовує ніхто, окрім нас

Приходьте до нас у гості! Вам безперечно сподобається і ви точно бажатимете побути довше й довше у полоні рук кожного нашого професіонала з масажного мистецтва.