Я завжди знала, що українські жінки унікальні! І не лише тому, що неймовірно красиві! Хоча ніде правди діти – таки так! І не лише тому, що досягають успіхів не завдяки, а всупереч сотні обставинам. А ще й тому, що можуть в собі поєднувати неймовірно різноманітні захоплення, проекти та успішні ділові починання.

Отож, однією з моїх нещодавніх унікальних знайомих є Наталія Войтович. Вона так любила автомобілі, що навіть на першу свою роботу влаштувалася до офісу, який продавав автозапчастини.

Але ж ми – жінки, і все природне рано чи пізно також стає нам близьким. Тож прийшов час, коли Наталія започаткувала торгову марку BeFit, бізнес, що дбає про здорове харчування львів’ян.

Якими були перипетії для становлення її бізнес-проектів, читайте й ви, бо ж справді лише сильні і цілеспрямовані в стані керувати цим світом… сильні і цілеспрямовані жінки!


 

Наталю, у вас із чоловіком автобізнес, як воно – дівчині мати стосунок до авто, не просто як водієві, а знатися на автозапчастинах?

Я з дитинства захоплювалася автомобілями! Найсильніше захоплення було впродовж студентських років

  • «Автомобілі?» –  Запитував мій викладач, в якого я збиралася писати курсову роботу!
  • «Ну, якщо відрізниш генератор від акумулятора, то пиши», – сказав він мені.

Навчалася в Львівській Комерційній Академії на факультеті Товарознавства і комерційної діяльності. Зовсім не хотіла писати ні про хліб, ковбаси, пиво…  Я хотіла писати про автомобілі!

На той час автомобіля в мене не було, зате в мене була нездійсненна мрія….

Я з батьками жила, як кажуть, від зарплати до зарплати, грошей на авто не було. І навіть натяку не було на те, що вони колись будуть. Щоночі мені снилося, як я купую автомобіль. Дуже сильною була моя мрія…

Пам’ятаєте своє перше робоче місце?

Це був неймовірний досвід. Я захистила магістерську роботу й отримала диплом. Де знайти роботу? Де ж її взяти? – мене турбувало це питання одразу після випускного. Вже наступного, понеділкового ранку я сіла біля комп’ютера, відкрила “Ваш Магазин” і почала шукати.

Знайшла! Шукали дівчину на “Автозапчастини”. Подзвонила, домовилась про співбесіду на середу, в четвер мені повідомили, що я їм підходжу. Наступного понеділка я вже приступила до праці, підбирала запчастини до паливної апаратури дизельних двигунів.

Так я стала працювати в автомобільній сфері. А зараз з чоловіком маємо свій сервіс з обслуговування автомобілів (усміхається).

Ваш автобізнес – як давно він працює, з чого почався?

Це бізнес мого чоловіка. 10 років тому він взяв мене на роботу. До того він працював 1,5 роки.

Я стала його правою рукою, він був дуже задоволений моєю роботою. Згодом ми одружилися, маємо двоє діток і жодного дня в декретній відпустці. Наш профіль – це сервіс BMW, також обслуговуємо Mercedes і Porsche

Якими є ваші найбільші досягнення в цьому керунку?

Найбільшим показником і досягненням є те, що клієнти, які не зраджують BMW, не зраджують і нам! Деякі стали близькими друзями нашої сім’ї. На сервіс приїжджають авто з Білорусі, Польщі, Італії, Голландії, Німеччини, Чехії і навіть був Porsche з Туреччини.

Гадаєте дівчата і авто – речі сумісні, чи все ж таки кулінарія вам ближча?

Так, звичайно, дівчина і авто – це дуже сумісні речі. Різниця лише в тому, що є дівчата, які просто мають авто і кермують. А є такі, як я – що отримують максимум задоволення від водіння. І не залежить, коробка передач – автомат чи механіка. Я проїду будь-де і будь на чому, немає різниці, це маленьке чи велике авто.

Раніше мене цікавили лише автомобілі і ніякої кухні. В мене була мама, а я в неї одна дитина. Часи змінюються. Мами не стало, тепер я сама мама. І кухня для мене стала близькою, я люблю готувати здорову їжу.

Як прийшли до бізнесу пов’язаного зі здоровим харчуванням?

Життя розставило свої пріоритети. За тридцять років жодного разу не лежала в лікарні! Крім пологового будинку. Проте минає 31-й рік мого життя, погане самопочуття, постійні отруєння і рвота, що це? Одного разу під час перевірки на УЗД щитовидної залози попросила лікаря оглянути всі мої органи. Оглянув і… знайшов! Камінь у жовчному міхурі. З того часу почалося моє знайомство зі здоровим харчуванням.

Дієта, для мене це було неприємне слово. Воно асоціювалося з виснаженням організму, але на той момент дієта мене не рятувала. Операція! В мене шок і знову дієта… Але коли мій післяопераційний стан змусив дотримуватися її, як належить, мені стало дуже комфортно. Так зародилося здорове харчування від www.befit.lviv.ua Так зародився мій другий бізнес.

Який саме набір страв ви пропонуєте?

Ми пропонуємо комплексні набори здорового харчування на день, це 5-ти разове харчування з урахуванням мети клієнта. Також в нас можна замовляти окремо: сніданок+2-й сніданок, обід+підвечірок або 2-й сніданок; вечеря+підвечірок.  Десерти окремо теж можна замовити

Меню складаємо щотижня, ми його називаємо “Живим меню”, оскільки воно відповідає сезонності.

Де саме їх готуєте і скільки людей задіяно в цьому процесі?

У нас є обладнана кухня, налагоджено доставку. Працює 8 осіб.

Замовлення можна зробити, залишивши заявку на сайті, або подзвонити до нас. До речі, доставка безкоштовна! Працюємо з 7:00 до 22:00. Повноцінний день харчування жінки варіюється від 260 до 315 грн, чоловіка – від 300 до 360 грн. 

Від подібних компаній, які займають вашу нішу – чим ви відрізняєтеся?

Ми відрізняємося якістю й упаковкою. До того ж їжу у нас привозить авто, обладнане холодильником – це дуже важливий чинник. Дієтолог в нас постійно доступний для запитань та консультацій клієнтів.

Корисні страви у вашому розумінні – це які?

Корисні страви – це ті, які збалансовані за енергетичним та поживним рівнем, містять найнеобхідніші мінерали, вітаміни, фітонутрієнти, позитивно впливають на роботу органів і систем організму, ну й, відповідно, не шкодять організмові, як страви з переробленого м’яса (ковбаси, сосиски), зі штучними додатками, транс-жирами і надлишком цукру.

У чому полягає актуальність зараз на ринку Вашої компанії ВeFit?

Актуальність полягає в тому, що все більше сімей звертають увагу на якість свого харчування, адже це не тільки гарне самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, це прагнення до здорового і довгого життя

Також здорове харчування зручне для людей, які працюють в офісах, які не мають часу готувати самі. На роботу вони можуть замовити обід + підвечірок і вечерю. Ідучи додому вони не будуть думати, що їм готувати, бо вечерю вони вже мають, залишається лише розігріти.

Чи спостерігали ви за розвитком аналогічних компаній за кордоном?

Звісно й неодноразово! Там цей напрямок бізнесу дуже стрімко розвивається. До того ж, це модно й дуже зручно. Різниця між нами і закордонними компаніями – це ціна. Там звичайна людина в змозі собі дозволити цей різновид сервісу, для них це звична річ. На жаль, рівень життя у нас дещо інший. Проте навіть у цих керунках ми поволі наближаємося до Європи. Тому я переконана, що з часом – ця послуга стане звичною та доступною і для більшості українців!

Що було найважчим, аби зорганізувати весь цей процес?

Найважче було донести до потенційних клієнтів суть того, чим ми займаємося. Підібрати колектив з однодумців – людей відданих своїй справі, які з ентузіазмом взялися за розвиток нового напрямку у сфері харчування.

Чи є вже у вас постійні замовники, які замовляють їжу систематично?

Так, звичайно. Є люди, які є нашими клієнтами з самого початку існування компанії, які стали ще й однодумцями нашої справи.

Яким є головне кредо BeFit?

Здорове харчування – це не лише данина моді, а обов’язкова складова способу життя для людей, які прагнуть бути здоровими. Щоразу складаючи нове меню ми радимося із професійним дієтологом, адже харчування має бути збалансованим та поживним

Яким мрієте побачити цей свій керунок за кілька років?

За кілька років – ми б хотіли тішитися результатами нашої праці, адже в нашу роботу вкладаємо душу і прагнемо отримати не лише прибуток, а й популяризувати здорове харчування серед українців. Сьогодні ми подаємо приклад майбутньому поколінню, яке в нинішніх умовах життя має бути витривалішим і сильнішим, ніж ми.

В мандрах придивляєтеся до тих сфер бізнесу, якими займаєтеся в Україні?

Так. Я часто мандрую, звичайно, що придивляюся. Вивчаю новітні тенденції, технології, які дозволяють покращити якість та швидкість роботи, рівень обслуговування клієнтів.

Питання пакування для їжі дуже важливе, як вирішили його?

Питання упаковки виникло одним з найперших, коли ми розглядали технічні аспекти роботи нашого сервісу ще у зародку. Оскільки ми доставляємо їжу на увесь день, а не лише страви, які будуть вжиті одразу, ми розуміли, що мусимо мати упаковку, яка є максимально зручною й подовжує термін зберігання готових страв, в якій є змога розігрівати їжу в мікрохвильовці, що є важливим для людей, які обідають, а інколи і вечеряють на роботі

Саме тут ми скористалися досвідом наших закордонних колег і змогли знайти сучасні контейнери для готових страв, які герметично закриваються методом термопакування за допомогою спеціальної машини.  

Ми чудово провели перемовини з польською компанією, швидко налагодили процес співпраці. Навіть встигли відвідати виставку на їхнє запрошення, тож тепер хочемо запросити їх до себе на осінню виставку в Києві. Підписали з ними контракт, тому й стали їхніми офіційними дилерами в Україні.

Вдома ви також не готуєте, чи все ж таки любите куховарити для родини?

Ми з чоловіком дуже зайняті, тож звісно харчуємося в BeFit – бо це справді швидко, корисно та поживно. Але для своїх діток я насамперед мама. Тож їм готую окремо. Їхнє харчування також здорове. Вже зараз привчаю малюків їсти овочі.

Попри постійну зайнятість саме спільні сніданки та вечері з дітьми вдома дають змогу відчути усе багатство родинного спілкування. Ти розумієш, що дитинства дітей не повернути, тому намагаєшся попри все знайти час, аби бачити, як вони ростуть. У нас правильні пріоритети – родино-сімейні! І це дуже важливо для нас!