15 грудня в одному зі столичних павільйонів пройшли зйомки кліпу Потапа і Насті на пісню “Я……Я”. Читайте далі на Мегаполісі, чим дивуватимуть артисти цього разу і яку ідею вклали в нову відеороботу.

Варто одразу пояснити, що крапки у назві пісні приховують слово “ядовитая”, яке й розкриває зміст композиції. Мається на увазі “ядовитая любовь”, яку, напевно, у своєму житті переживав кожен. Ця пісня зачаровує поєднанням кохання та страждань, болю і пристрасті. А послання, яке зашифроване в “Я……Я”, може розгадати кожен, хто хоча б колись переживав відчуття всепоглинаючої любові.

Потап і Настя – єдині і головні герої цього відео, які передаватимуть всю суть стосунків між чоловіком та жінкою під час сильної сварки. Тут кохання приносить біль, але Він і Вона не можуть жити один без одного, тому пара врешті-решт мириться.

“Я……Я” стала початком нового творчого етапу легендарного гурту. Потап розповів, що ця пісня і кліп є дуже особливими для нього.

“У цій пісні і в цьому кліпі ми справжні, як ніколи! Кожен з нас вклав в “Я……Я” своє бачення, відступивши від усіх канонів написання пісень. Ми хочемо здивувати самих себе якісною роботою про стосунки між чоловіком і жінкою, показавши історію конфлікту крізь призму драми в деталях, з усіма емоціями і прикордонними станами”.

“Це доросла і глибока робота, в яку ми вклали всі свої переживання. Я особливо в неї занурилася, відчувши це поєднання любові, болю і пристрасті, що намагається вирватися назовні. Сьогодні я хочу показати нову себе – чесно і відверто”, –  ділиться своїми думками Настя.

Нагадаємо, що влітку цього року співачка невдало стрибнула з парашютом, зламавши ногу, і цей випадок ще й досі дає про себе знати. Декілька годин поспіль Настя Каменських переборювала біль у нозі і наполегливо працювала на знімальному майданчику. Зазначимо, що дівчині доводилося зніматися на високих підборах, а вдягнена вона була у вишукану чорну сукню до підлоги із розрізом збоку.

Режисер кліпу Леонід Колосовський каже, що цього разу вони з командою вирішили створити відеороботу у більш класичному, ніж зазвичай, частково строгому стилі.

“Важлива роль відведена величезному екрану, наданому для зйомок українською компанією “ЕКТА”, який працює як світлодіодний прилад. На ньому з’являються різні символічні зображення, в тому числі фотографії Потапа і Насті, зроблені спеціально для цього кліпу”, – розповідає Колосовський.

Під час інтерв’ю між Потапом і Настею розгорілася дискусія щодо їхнього кліпу.

“Любов – це отрута, яка завдає болю і в той же час приносить задоволення. Як наркотик… А чоловіки, повірте, теж переживають це, тільки все приховують і тримають у собі”, –  каже Настя.

“Знаєте, мені здається, що під цей кліп дуже добре підходить фраза “Б’є, значить, любить!”, – продовжив Потап. – “У нашому кліпі у Насті вся спина у величезних подряпинах, які і стали серйозним наслідком отруйної любові. Жінка – така натура, яка не зможе жити, якщо все добре, їй потрібен баланс, я б сказав навіть, певні потрясіння.

Пісня “Я……Я” про стосунки, які надломилися, але не закінчилися, і саме в цьому кліпі ми спробуємо показати той момент, коли все висить на волосині, коли, здавалося б, кінець, але це лише буря перед примиренням. І нам дуже важливо показати саме його – момент відновлення, момент повернення стосунків”.

Настя також розповіла, що довго просила Потапа написати таку глибоку та серйозну пісню, і нарешті цей момент настав. Співачка зізнається, що цю композицію вона повністю «пропустила» через себе і справді відчула всі емоції, які необхідно передати публіці. У новому кліпі вона може повністю розкритися як жінка і бути собою.

“Цим кліпом ми не відкриваємо якусь конкретну історію, оскільки кожна людина зможе знайти в ньому відображення своєї особистої любові і болю, – говорить продюсер кліпу Ірина Горова. – Наша команда давно мріяла зняти кліп зі схожим технічним та емоційним наповненням. “Я……Я” – дуже красива пісня, і її естетичним відеорішенням було вибрано знаходження в центрі тільки чоловіка і жінки. Сьогодні ми працюємо на одній локації і артисти не з’являються в кадрі разом, кожен з них веде свою лінію в загальному сюжеті”.

Додамо, що кліп на пісню “Я……Я” обіцяють випустити наприкінці січня 2017 року.

Дивіться ЕКСКЛЮЗИВНЕ ВІДЕО зі зйомок кліпу Потапа і Насті:

This slideshow requires JavaScript.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…