Розмови про те, якої шкоди людська діяльність (і модна індустрія зокрема) завдають природі та суспільству, можна продовжувати безкінечно. Однак дизайнер Ніка Медісан пропонує не витрачати час на балачки, а діяти. І, що особливо підкуповує – не радикально, а в рамках повноцінного життя модного міського мешканця.

Спільно з найбільшим українським дилером електромобілів ECO CARS бренд представив абсолютно нову концепцію і комунікацію, що об’єднує моду і технологію – зйомку нової, некомерційної колекції, яка створена з вторинної сировини, в поєднанні з електромобілем Tesla.

Посланцем проекту стала не модель, як ми звикли, а сама засновниця і дизайнер бренду Ніка, яка давно зарекомендувала себе як прогресивного дизайнера і активного захисника тварин: Ніка не використовує у роботі натуральне хутро та шкіру, а сама є вегетаріанкою і другом Всесвітнього фонду дикоїприроди (WWF).

Проста аксіома: коли мода і сучасні технології об’єднуються – народжуються цікаві проекти. Тому підтвердження – новий проект бренду NIKA MEDISAN, який, як і раніше, залишився вірним своєму курсу на гуманну моду і не збирається його змінювати.

«Переконаний, що тихий, швидкий і абсолютно екологічний транспорт – це інновація, яка стає сьогоденням. А коли електромобіль впроваджує в зйомку, мабуть, найбільш етичний бренд в Україні NIKA MEDISAN, то в парі «автомобіль – мода» з’являється нова складова – майбутнє», – коментує Станіслав Луцкович, співзасновник компанії ECO CARS.

«У світі немає правил, крім одного: відповідальність. Саме тому проект бренду NIKA MEDISAN з компанією ECO CARS доводить, що не обов’язково жертвувати якістю і комфортом, щоб бути в тренді. Некомерційна колекція з вторинної сировини – основа сталої свідомості і розвитку. А що може бути більш модним, ніж повага до свого дому – Землі?».

Фотограф – Максим Гетьман.

MUA – Марія Бровдій.

Модель – Ніка Медісан.

 

This slideshow requires JavaScript.