Івано-Франківськ сьогодення забудовується такими швидкими темпами, що його випереджає лише столиця!

До того об’єкти приваблюють око різноманітними стилями та дизайном. Адже всі вони сучасні, сміливі та нестандартні!
Тому, щойно заїхавши на терени міста, погляд ваблять яскраві будівлі різноманітних архітектурних рішень та форм (будинки-башти, круглі балкони, будинок-хвилька).
Хто є тим чарівником, якому під силу такі неймовірні трансформації з перевтілення міста, його вулиць та будинків?
Ми дізналися, адже нам під силу все! Будівельна компанія «Мельник» – на ринку лише 6 років, а її команда та керівники – люди, які творять Франківськ завтрашнього дня. Це їм під силу звести 16-ти поверхові будинки і планувати нові грандіозні проекти, щоб здійснювати їх впродовж 2017 року!
Якого класу помешкання пропонує ця компанія та чим дивуватиме своїх клієнтів надалі ми поцікавилися у директора з маркетингу будівельної компанії “Мельник” Оксани Мельник.


– Оксано, коли заснована ваша компанія?

– Ми заснували компанію в липні 2010-го. Варто зазначити, що того ж року розпочали будівництво першого будинку.
Відразу після створення наша компанія обрала для себе стратегію якості, запропонувала квартири кращого типу – з європейськими нововведеннями, енергозберігаючими технологіями та під’їздами нового зразка.

Велику увагу в кожному новому проекті ми приділяємо звісно ж облаштуванню прибудинкових територій – адже це дуже важливий чинник для майбутніх мешканців.

«Будинки, в яких хочеться жити» – це будинки від компанії «Мельник»

Не треба безнадійно мріяти про якісне та комфортне життя в місті. Сьогодні це реальність, яку ми робимо доступною для кожного свого клієнта.

– Якими нововведеннями на ринку будівельних послуг можна охарактеризувати вашу компанію?
– Відразу з першого свого проекту ми запровадили перелік нововведень на ринку будівельних послуг, яких дотримуємося й досі. Тож компанія «Мельник» не зводить окремих будинків на невеликій території без прив’язки до місцевості. Ми навпаки орієнтуємося на будівництво житлових комплексів з розвиненою інфраструктурою для максимального комфорту мешканців.

Нам хотілося запропонувати людям не просто житло, а комплексну пропозицію щодо організації свого простору для життя. Саме тому, купуючи квартиру у БК «Мельник» кожен наш клієнт отримує гарне подвір’я з безпечним дитячим майданчиком, вуличними тренажерами, спортивним майданчиком, зеленими газонами і насадженнями, лавочками, з власною охороною і, що дуже важливо, паркуванням!

Десятиріччями раніше такий комплексний перелік пропозицій можна було лише уявити. Сьогодні нашій компанії вдалося втілити це в життя і здійснювати людські мрії!

– Маючи високі стандарти житла, ймовірно, компанія дуже скрупульозно обирає будівельні матеріали?
– Звісно, що так! Адже якісне та гарне житло неможливо збудувати використовуючи дешеві матеріали. Це всім давно зрозуміло. Просто деякі забудовники, дбаючи про власну вигоду, іноді ігнорують це просте та дуже важливе правило бізнесу.

Натомість БК «Мельник» від початку своєї діяльності взяла за правило використання гіпсової штукатурки, вирівнюючих стяжок, енергозберігаючих вікон найвищої якості, в кожному своєму об’єкті-проекті.

Піднявши стандарти будівництва в нашому місті на новий рівень, ми показали, яким може бути сучасне житло. В кінцевому результаті у виграші всі – клієнти, які отримують чудові квартири, ми – бо маємо гарні продажі і компанія вцілому – адже наша репутація працює сама на себе

– Як гадаєте, з власного досвіду – що є запорукою успіху вашого бізнесу?
– Насамперед якість будівництва. Адже кожен клієнт мріє про гарну, на совість збудовану квартиру. Бо ж таку покупку здійснюють зважено й дуже часто раз на життя. У домівці мріють виховати дітей, одружити та пережити найщасливіші моменти свого майбутнього. Саме тому помешкання має бути безпечним, а проживання – комфортним.

Запорукою успішного розвитку БК «Мельник» звісно є цінова пропозиція. Адже купівельна спроможність у людей різна. У нас можна обрати житло за категоріями (від «стандарт» до «еліт»), в різних частинах міста.

Важливо, що ми не зводимо окремих будинків, а цілі житлові комплекси з розвиненою інфраструктурою. Останнім, дуже вагомим чинником нашого успіху, звісно ж, є команда однодумців, які розуміють, що вони працюють у надзвичайно відповідальній сфері. І від їхньої щоденної роботи залежить життя багатьох людей та їхнє щасливе майбутнє.

– Ваша компанія любить прикрашати будинки цікавими скульптурами. Що вже полюбилося містянам?

– Наші архітектори справді пропонують дуже цікаві рішення для фасадів будинків. Статуя Свободи тепер є в Івано-Франківську – красується на фасаді клубного будинку «Статус» (вул. Бандери), в оточенні гіпсових Атлантів.

Тож до Нью-Йорка їхати вже не обов’язково (усміхається). Український варіант цієї статуї нічим не гірший, ніж американський

До речі, статуя Свободи є також у центральній частина Львова. Її всім охочим туристам радо показують екскурсоводи. Але насправді це скульптура ощадливості! І це знають не лише допитливі львів’яни, але і сучасні франківчани! (усміхається).

– Розкажіть про переваги технології зелених дахів. Чим приваблюють такі будинки покупців?

– Зелені дахи – технологія експлуатованих дахів з можливістю створювати на них ландшафтний дизайн – це ще одна новинка від БК «Мельник» для тих, хто хоче мати власне «подвір’я» на терасі

– Варто зазначити, що ця технологія забезпечує надійний захист від протікання. Вже 2017 року вперше у місті на даху торгового комплексу в «Рівер Парку» буде облаштовано зелену відпочинкову зону з дитячим та спортивним майданчиками для мешканців «Річкового парку», що розташований на березі річки Бистриця Солотвинська.

За оригінальну форму та архітектуру мешканці та містяни називають цей комплекс «Хвилька». Вже цього року там запрацює найбільший спортивний мережевий клуб «Sport Life» з дорослим та дитячим басейном.

– Дуже часто мешканці переймаються станом ліфтів у новобудовах. Що пропонуєте ви?
– Про пригоди зі старими ліфтами ходять легенди не лише у Львові, а й у Франківську. Ними можна налякати як дітей, так і дорослих. Саме тому в усіх своїх проектах БК «Мельник» встановлює безшумні, естетичні та якісні ліфти від фірми «Отіс». Елітні будинки, крім пасажирських ліфтів, передбачають і вантажні.

– Високосний  2016 рік був складним роком, чи вдалося вам реалізувати свої найважливіші проекти?

– Незважаючи на безліч життєвих, економічних та політичних викликів, наша компанія займалася розробкою нових унікальних проектів у західному регіоні, які не лише прикрасять наше місто, але й стануть його родзинкою.

«Смарагдові вежі» – інфраструктурний проект, що передбачає пішохідний міст між двома торговими комплексами на перехресті вулиць Галицька і Тролейбусна

– До того ж одна з найбільш насичених транспортом вулиць отримає пішохідний міст з ліфтами. Міст об’єднає два торгово-розважальні центри загальною площею 15 тисяч м² комерційної нерухомості.
Два житлові комплекси утворять такі собі «зелені ворота» на в’їзді до міста зі сторони Львова і Києва.

«Dream Town» («Місто мрії») – житловий комплекс у центральній частині міста, розміщений на 4 га землі, в межах вулиць Бандери та Коновальця. Візитівкою комплексу стане перша 24-поверхівка – найвищий будинок у західному регіоні.

– Ваші будинки давно впізнавані у Франківську. Чи маєте намір розширити свою географію?
– Нам справді дуже приємно, що нашу компанію знають за межами Івано-Франківська. Першим містом, куди запросили компанію «Мельник» зводити житло, є Житомир. Наші архітектори розробили проект житлового комплексу з торгово-розважальним центром, що розташований у самому центрі міста.

Крім того маємо намір вийти на міжнародний ринок. Іноземному споживачеві станемо невдовзі відомими під ім’ям “Melnyk Group Development», адже наша компанія стане частиною міжнародної будівельної групи

Перший крок щодо завоювання Європи починаємо з польського міста Жешув. «Вежі Жешува» – грандіозний проект навіть для польського ринку. Він претендує на звання третього найвищого житлового будинку Польщі і візитівки Жешува.
Польські архітектори розробили комплекс, що включає дві «вежі» висотою 120 м – на 36 та 18 поверхів. Будинки об’єднуватиме великий торгово-розважальний центр з паркінгом. «Вежі Жешува» розташовані в центральній частині міста, поряд з річкою, парком і старим центром.
Нам дуже сподобалася гостинність і відкритість поляків до нових інфраструктурно-інвестиційних проектів.

P.S. Я слухала Оксану і пишалася тим, що у нас є такі прекраcні ділові жінки. Їм вдається бути неймовірно успішними в бізнесі та одночасно бути гарними дружинами та ніжними мамами для  своїх дітей!