Голова Конгресу київських азербайджанців (ККА) Олега Крапівін відвідав Київський міський будинок дитини «Берізка». Під його керівництвом закладу було передано дитяче харчування та фрукти.

«Допомога цьому дитячому будинку – один з напрямків благодійної діяльності нашої організації. Конгрес київських азербайджанців надає всебічну підтримку різним проектам, відгукується на прохання про допомогу – це позиція ККА, затверджена мною ще з дня заснування організації. Слова подяки з боку тих, кому ми допомагаємо, найкращим чином говорять про нашу діаспору і, зокрема, про нашу організацію», – заявив Олег Крапівін.

За словами голови ККА, на цей раз продукти були передані до Дня захисту дітей, але трішки з запізненням. «Незважаючи на нашу зайнятість та реалізацію одночасно ряду проектів, ми ніколи не забуваємо про цих діток і балуємо їх потрібними подарунками, про які просить адміністрація будинку дитини», – прокоментував Крапівін.

«Зараз у нас перебувають 86 дітей, але з кожним днем ця кількість змінюється – когось забирають, когось привозять з пологового будинку. У найближчі дні до нас приїдуть іще чотири дитини», – розповів головний лікар Київського міського будинку дитини «Берізка» Олександр Могильний.

Також Олександр подякував особисто Олегу Крапівіну і Конгресу київських азербайджанців за регулярну допомогу будинку дитини.

«У нас дітки в основному з різними захворюваннями, тому вони потребують особливого догляду. Я вдячний Олегу Крапівіну та Конгресу київських азербайджанців за розуміння і підтримку нашого закладу, адже для нас важлива підтримка меценатів. Ми дуже раді, що ККА завжди відгукується на наші прохання, купує дитяче харчування, продукти, фрукти, речі», – зазначив Могильний.

Олег Крапівін та представники ККА поспілкувалися з маленькими мешканцями будинку дитини. До речі, дітки були дуже раді відвідувачам. Деякі з радістю знайомилися з меценатами і намагалися щось розповісти.

Олег Крапівін поцікавився нагальними потребами будинку і пообіцяв найближчим часом допомогти з дитячим одягом.