Цієї весни популярний гурт OpenKids відправляється в концертний тур по містах України з неймовірною шоу-програмою “Крутіше всіх”. Соціальною же складовою туру стане надання можливості дітям з дитячих будинків відвідати концерт свого кумира! Старт туру заплановано 25 лютого в Києві.

OpenKids – гурт, популярності якого можуть позаздрити не лише в Україні, а й закордоном. Cотни тисяч шанувальників, тури з аншлагами, багатомільйонні перегляди кліпів, визнання кращих телеканалів країни. П’ять дівчат підкорили серця не тільки ровесників, а й дорослих! OpenKids – єдина підліткова група в Україні, яка взяла участь в наймасштабнішій музичній премії М1 MusicAwards 2016 і була номінована в категорії “Проект року”. Без OpenKids не відбувається жоден дитячий захід. Наймолодшій учасниці OpenKids всього 13, але це абсолютно не заважає п’ятьом дівчатам показувати повномасштабне вокально-танцювальне шоу, до якого готовий не кожен дорослий виконавець.

У 2017 році група OpenKids планує відвідати з концертами більше 10-ти міст України, провести автограф-сесії для спілкування зі своїми однолітками, а найголовніше – показати на власному прикладі, що справа життя може бути і соціально відповідальною. Саме тому група проведе масштабну всеукраїнську акцію і подарує дитячим будинкам в кожному місті туру квитки на свій виступ. Щоб ті, хто не може собі дозволити купити квиток, змогли побувати на концерті своїх кумирів.

“Нам пишуть, телефонують, надсилають відео з проханнями приїхати саме до їхнього міста з концертом. Але школу ніхто не відміняв і ми самі ще учениці, та ще й постійно виступаємо, тому і дати туру, і міста підібрані так, щоб встигнути все: і найкрутіше за всіх виступити, і найкрутіше за всіх навчатись. Своїм прикладом ми показуємо нашим одноліткам, що якщо маєш велике бажання, то непотрібно чекати, поки виростеш, а можна діяти вже зараз”, – коментують учасниці групи свій концертний графік.

Перший концерт і відкриття туру відбудеться 25 лютого в Києві, а з квітня група ОК відправляється по містах України: Херсон-Одеса-Миколаїв-Умань-Вінниця-Харків-Дніпро-Запоріжжя-Львів (уточнюється). У містах – Київ-Херсон-Миколаїв-Харків- Дніпропетровськ-Запоріжжя – Львів (уточнюється) заплановано автограф-сесію в кінотеатрі Multiplex, а в Одесі, Умані, Вінниці – місце проведення уточнюється.

Деталі можна дізнатися нижче:

https://vk.com/openkidsofficial
http://open-kids.com/s-25-fevralya-solnyj-tur-open-kids-po-gorodam-ukrainy/
Киев: https://vk.com/open_kids_kiev
Херсон: https://vk.com/open_kids_kherson
Николаев: https://vk.com/open_kids_nikolaev
Одесса: https://vk.com/open_kids_odessa
Харьков: https://vk.com/open_kids_kharkov
Винница: https://vk.com/open_kids_vinica
Умань: https://vk.com/open_kids_yman
Днепропетровск: https://vk.com/open_kids_dnepr
Запорожье: https://vk.com/open_kids_zaporohe

Більше інформації про гурт на офіційному сайті: http://open-kids.com/

Гурт у соцмережах:

Vkontakte: https://vk.com/openkidsofficial
YouTube: https://www.youtube.com/user/OpenArtStudio
Instagram: https://www.instagram.com/open_kids/
Facebook: https://www.facebook.com/openkidsofficial/?fref=ts