Щоб відповісти на це питання, яке хвилює багатьох представниць прекрасної статі, щорічно проводяться дослідження, систематизуються спостереження і результати соцопитувань. Цікавим є факт, що чоловіки в різних країнах, різного віку, які належать до різних прошарків населення, дають схожі відповіді. Отож ми пропонуємо підбірку основних моментів, які не залишають байдужими чоловіків ні під час першої зустрічі, ні потім, коли стосунки вже склалися.

Якщо ви думаєте, що на першому місці жіночі груди, поспішаємо вас розчарувати. Розмір і форма бюста займає лише третє місце. 70% опитаних чоловіків віддали пальму першості жіночим очам. Глибина і виразність, сміхотливі іскорки або меланхолійний погляд – переваги у кожного свої, але очі як дзеркало душі приваблюють сильну стать найбільше. Можливо, тому, що чоловік хоче побачити в очах всю сутність незнайомки?

Друге місце належить усмішці. Хороший настрій, щира посмішка завжди привертають увагу і збільшують шанси на знайомство і продовження стосунків. На третьому місці, як уже було сказано, жіночі груди. Причому йдеться не стільки про розміри, а швидше про пропорційність грудей щодо тіла. Погляд з грудей поступово “мандрує” нижче, чоловік оцінює правильні пропорції жіночого тіла. Найбільш виграшним вважається тип “пісочний годинник”, адже співвідношення чітко виражених грудей, стегон і талії на підсвідомому рівні говорить про майбутнє успішне материнство. Якщо фігура сподобалася, тільки потім чоловік фокусується на рисах обличчя і стані шкіри. Причому риси обличчя аналізуються на схожість з тими, хто вже був в житті чоловіка. Приємні або не дуже асоціації, що виникають у мозку, можуть стати сигналом для продовження знайомства або відмови від нього.

Стан шкіри хвилює сильну стать рівно настільки, щоб жінка виглядала здоровою. Тому кілька прищиків на чолі або плямочка на щоці, які є трагедією з точки зору дівчини, можуть бути абсолютно не помічені. А ось занадто яскравий макіяж в змозі відштовхнути прихильника. Також уваги чоловіка заслуговує жіноче волосся. Довге розпущене волосся виглядає вельми сексуально. Довжина волосся як символ жіночності в цьому випадку теж має значення.

Неабияку роль відіграє постава. Пряма спина, лебедина шия, витончена, граціозна постава натякають на впевнену в собі спадкоємицю стародавніх амазонок, а якому чоловікові не захочеться підкорити представницю легендарного племені?

Багато чоловіків звертають увагу на оточення жінки та її поведінку. Їм не віриться, що в галасливій або вульгарній компанії знайдеться місце чистій сором’язливій дівчині, а саме такою, як би не нав’язувався нам стереотип розкутості і вседозволеності, хочеться бачити майбутню обраницю.

Багато важить і загальна доглянутість жінки: акуратна зачіска, манікюр, зі смаком підібраний гардероб, аксесуари, що гармонійно доповнюють образ, стильне взуття. З таких моментів і складається перше враження, від якого сильно залежить, чи буде у цієї зустрічі щасливе продовження.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…