Найприємніша новина тижня – нові тарифи на комуналку “заморозили”.

Київська міська рада таки наклала мораторій на підвищення з 1 липня тарифів на житлово-комунальні послуги. Заборона на введення в дію підвищених тарифів діятиме до 1 жовтня 2016 року. Також депутати заборонили нараховувати й стягувати з населення столиці пеню за несвоєчасну сплату комунальних послуг.

Щоправда, поки мер Києва не знає, як саме ввести мораторій на підвищення тарифів. “Наразі ми працюємо над тим аби знайти механізми для виконання цього мораторію”, – сказав він.

84 родини загиблих учасників АТО отримали землю у Биківні.

“Ми нарешті виконуємо своє рішення, яке ухвалили давно і над реалізацією якого працювали. Ми вручаємо родинам загиблих патріотів, бійців АТО – киян, документи на земельні ділянки. Усього в нашому списку 90 сімей. Ми видаємо документи 84-м. Іще 6 родин поки вирішують сімейні питання щодо отримання ділянки, і їм ми теж обов’язково вручимо документи”, – зазначив Кличко.

Він наголосив, що на виділених землях не буде багатоповерхового будівництва. Тут планують звести амбулаторію сімейного лікаря, бібліотеку, центри дитячої творчості та дозвілля, центр дозвілля учасників АТО, два нові і один оновлений дитсадки, добудувати школу №23.

Київрада зобов’язала комунальників ремонтувати дороги уночі

“Будь-яка робота має проводитися у відповідності зі здоровим глуздом. І ситуація, коли дороги ремонтуються в годину пік, о 8 ранку, коли всі їдуть на роботу, здоровому глузду якраз суперечить. Ми хочемо це виправити раз і назавжди. Саме тому необхідно внести зміни до Правил благоустрою міста.

Також у рішенні обов’язково пропишемо вимоги до виконавців щодо посилення безпеки своїх працівників, які ремонтуватимуть дороги вночі”, – зазначив ініціатор рішення, заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

Документ передбачає, що на мостах через Дніпро, магістральних дорогах і вулицях ремонтні роботи повинні проходити в робочі дні з 24:00 до 6:30, а у вихідні – цілодобово. Комунальні служби мають обов’язково попереджати киян про роботи.

У Києві з’явився проспект Степана Бандери

Депутати Київради перейменували 3 вулиці, провулок та проспект, назви яких були пов’язані з комуністичним тоталітарним режимом. Зокрема, проспект Московський став проспектом Степана Бандери, вулиця Баумана у Шевченківському районі стала вулицею Януша Корчака, вулиця Кутузова на Печерську – вулицею Генерала Алмазова, вулиця Суворова на Печерську – вулицею Михайла Омеляновича-Павленка та провулок Кутузова у центрі столиці – провулком Євгена Гуцала.

Усі пропозиції щодо перейменування пройшли громадські обговорювання на єдиному веб-порталі територіальної громади в спеціальній рубриці Е-МІСТО та погоджені всіма профільними комісіями Київради.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…