У Києві попрощалися з відомим журналістом Павлом Шереметом.

У п’ятницю, 22 липня, з 11 до 14 години відбувалась церемонія прощання з журналістом “Української правди” Павлом Шереметом. Тіло Шеремета відправлять літаком до Мінська, де його поховають у суботу. Церемонія поховання розпочнеться о 14.30.

Нагадаємо, 20 липня, о 7.45 на перетині вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка вибухнув автомобіль, в якому перебував журналіст видання “Українська правда” та ведучий “Радио. Вести” Павло Шеремет. Журналіст помер в автомобілі “швидкої”.

Депутати внесли зміни до бюджету столиці на 2016 рік

Народні обранці зробили акцент на соціальній сфері. Зокрема, збільшили на 16 мільйонів гривень фінансування програми “Турбота. Назустріч киянам”. 13 мільйонів виділили на оздоровлення ветеранів, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, які перебувають в дитячих будинках-інтернатах. Решту – на матеріальну допомоги містянам, які опинились у скрутних життєвих обставинах. Виділено додаткові гроші й на модернізацію спортивних комплексів, і на об’єкти ЖКГ.

Київський онкоцентр купив 50 швабр за 123 тисячі

У столичних лікарнях знайшли спосіб, як обійти систему електронних закупівель Prozorro. Серед них – розмитий опис предмета покупки, відсутність у переможців документів, які вимагалися на момент подачі заявки, “виписування” умов під власних постачальників.

Про це повідомляє прес-служба Transparency International Ukraine з посиланням на дані центру “Ейдос”.

“За даними, які можна дослідити через внутрішню систему bi.prozorro, 79 % закупівель мають низьку якість оголошень, а 72,5 % – низьку конкурентну активність”, – йдеться в повідомленні.

Так, у Київському міському клінічному онкологічному центрі під час закупівлі професійних німецьких швабр Vermop було зазначено, що предметом закупівлі є “пристрій з утримувачем та насадкою”.

Пропозицію в зазначеному тендері подав лише один учасник. 50 “пристроїв”  було придбано за 123 тисяч гривень (по 2,5 тисячі за швабру).

Віталій Кличко обіцяє гроші учасникам АТО, яким не вистачить землі

Кияни-учасники АТО, яким не вистачить земельних ділянок, обов’язково отримають фінансову компенсацію. Мер нагадав, що 1,5 роки тому Київрада ухвалила рішення про виділення земельних ділянок учасникам АТО, яких наразі в столиці майже 17,5 тисяч осіб. Для того, щоб усім виділити ділянки, треба 2,5 тисячі га землі.

“Такої кількості земель немає. Ми не можемо знищувати київські парки, щоб роздати землі. Тому розглядаємо можливість виплачувати компенсацію”, –  сказав Кличко. Мер підкреслив, що кошти на це будуть виділятися з бюджету Києва.

Кияни зможуть сплачувати комунальні платежі без квитанцій

З 1 серпня замість звичних платіжок кияни отримуватимуть повідомлення про оплату житлово-комунальних послуг від комунального підприємства “Головний інформаційно-обчислювальний центр” (ГІОЦ). Ці повідомлення дозволять сплачувати послуги в будь-якому банку без квитанції, просто назвавши адресу та свої дані.

Про це повідомив перший заступник генерального директора ГІОЦ Андрій Щербина. Він зазначив, що для платників принципових змін в процесі сплати не буде.

“Повідомлення не матимуть банківських реквізитів, аби уникнути підробок. Адже протягом останнього року ми фіксували неодноразові випадки махінацій з платіжками. Банк ідентифікує вас за адресою і має всі реквізити та дані про виконавця послуги в електронному вигляді. Тобто людині тепер не обов’язково мати при собі квитанцію, треба просто назвати адресу. Це значно скоротить час на обробку платежу, адже не треба більше вносити повторно всі дані платника”, – пояснив Андрій Щербина.

Він також зазначив, що у повідомленні зберігатимуться віконця для показань лічильників. Тобто споживачі можуть їх зазначити для коректних нарахувань.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…