Довгоочікувана зустріч. Один пристрасний погляд, між вами пробігла іскра, і випадкове знайомство стрімко перетворюється на бурхливий роман. Багатьом жінкам властиво на кожного шанувальника приміряти роль чоловіка, з яким можна жити довго й щасливо і померти в один день. Але чоловіки влаштовані трохи інакше. Для більшості з них кожна дівчина – це нова цікава пригода, яка не обов’язково має закінчитися маршем Мендельсона. У цьому й проявляється головний конфлікт: жінка хоче стабільності і впевненості в завтрашньому дні, а чоловіка тягне випробовувати все нове і недосяжне. Саме тому на зорі зародження стосунків, навіть якщо для себе ви вже вирішили, скільки у вас буде дітей і який університет вони будуть закінчувати, не варто робити деяких речей. Вони можуть злякати чоловіка, і замість гучного весілля ви отримаєте чергові самотні вечори. Назвемо основні табу на перших зустрічах. Хоча правильним буде дотримуватися їх і в подальшому житті, навіть коли ви станете подружжям.

Отже, основні табу:

• Не показуйте своєї переваги

Припустимо, що ви дійсно дуже вродлива, освічена, забезпечена і при цьому ще й майстриня на всі руки. Так, йому дуже пощастило, але знати про це повинні тільки ви. Не варто на кожному кроці нагадувати про свою унікальність, інакше дуже швидко в обранця розвинеться комплекс неповноцінності. При першій же можливості він непомітно зникне з вашого горизонту.

 

•Не розповідайте про свої плани

Не варто повідомляти хлопцеві про свої далекосяжні плани на першому ж побаченні. Цілком можливо, він ще не встиг усвідомити всього щастя, яке на нього звалилося. Усі головні рішення в своєму житті чоловіки вважають за краще приймати самостійно (ну або вони вважають за краще так вважати). Не треба їх розчаровувати в цьому. Ця ж порада поширюється і на ваших найближчих родичів. Якщо ваші батьки під час знайомства ставляться до вашого бойфренда як до потенційного зятя, швидше за все, справжнім зятем йому стати не судилося.

• Не розповідайте про колишніх обранців

Багато хто схильний постійно порівнювати нинішніх і минулих шанувальників. Уникайте робити це, особливо вголос. Небажано навіть називати його (її) ім’я. Вашому нинішньому обранцеві зовсім не обов’язково знати, як ви проводили час в минулому. Так само не варто розпитувати про його колишню пасію. Захоче – сам розповість, але це буде явно не в період залицянь. До речі, якщо хлопець відрізняється “словесним нетриманням” з приводу своєї екс-коханої, задумайтеся про продовження стосунків. Адже де гарантія, що через деякий час в такому ж ключі не будуть розповідати і про вас?

• Не будьте нав’язливою

Чоловік звик добиватися всього, в тому числі й улюблену жінку. Тому якщо його телефон не вщухає від ваших дзвінків і смс-повідомлень, ініціатива зустрічей і всіх наступних кроків у взаєминах виходить від вас – швидше за все, він вирушить на пошуки такої дівчини, яка не буде так його діставати і форсувати події. Йому захочеться показати свою самодостатність і здатність щось вирішувати. Надмір почуттів може відлякати потенційного партнера.

• Не узагальнюйте

Поки ви не створили сім’ю, як би вам того не хотілося і які б почуття між вами не палали, ваша пара – це Я і ТИ. Перетворення в МИ відбувається трохи пізніше. Тому в спілкуванні наодинці, а особливо на людях, уникайте говорити за двох. Ви – незалежні, і чоловік дуже цінує цю незалежність . Йому потрібен час, аби все переосмислити і добровільно відмовитися від частини своєї свободи. Як кажуть, все буде, але поспішати не треба.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…