У Время и Стекло, найкращого гурту року за версією M1 Music Awards, напередодні новорічних свят відбулися зйомки кліпу на пісню “На Стиле”.

Зйомки відбувалися в одному з київських павільйонів. Величезна команда Mozgi Production на чолі з режисером Леонідом Колосовським та продюсером Іриною Горовою працювали практично без відпочинку. Зйомки супроводжувалися яскравими локаціями, чудовим настроєм та готовністю до тривалої активної роботи.

Розповідаючи про появу пісні “На Стиле”, Надя Дорофеєва зізнається, що цей трек міг би нести зовсім інший посил.

“Ця пісня мала бути про фітнес, – розповідає Надя. – А потім ми зрозуміли, що це зовсім не актуально, бо це вже роблять всі. Було прийняте рішення змінити текст і пісня написалася досить швидко”.

“У пісні говориться про те, що зараз людина може самовиражатися як завгодно, немає ніяких рамок, так само, як і в музиці, – зазначає Олексій Завгородній. –Головне, щоб людині було зручно і подобалося це”.

Режисер кліпу Леонід Колосовський розповів, що спеціально для зйомки були розроблені шість локацій-декорацій, що представляють собою своєрідні атмосфери. Вони динамічно змінюються, але в кожній з них відбуваються кульмінаційні дії, і загальний рух постійно наростає.

“Ми знову дивуємо глядачів, залучаючи їх у гру кольору, музики, моди і танцю”, – зауважує Леонід.

Учасники гурту Время и Стекло кажуть, що підготували для кліпу 4 образи та цікаві фішки. Також Надя і Позитив зазначили, що сюжетної лінії у цьому кліпі не буде.

“Ми вже награлися з сюжетами в кліпах “Кафель”, “Слеза” і нам це набридло, – говорить Надя. – Зараз ми хочемо бути в стилі Время и Стекло, тобто в стилі “Имя 505”, “Песня 404”, “Навернопотомучто”, і, звісно ж, здивувати прихильників чимось новим. А це нове виражатиметься через монтаж і різноматні фішки”.

“У кадрі відбувається цікава технічна гра з кутами – буде незрозуміло, стоїть Надя на стіні чи на стелі”, – додає Позитив.

Продюсер кліпу Ірина Горова також поділилася своїми думками щодо нової відеороботи Время і Стекло:

“Ми довго гралися зі строгими сюжетними історіями і тепер даємо собі велику свободу творчості. Время и Стекло сприймається глядачами як позитивний і яскравий гурт з оригінальним стилем. Цей гурт асоціюється з піснями, що запам’ятовуються, і музикою, під яку завжди хочеться танцювати. Время и Стекло вже самі стали фішкою!”.

Підтримати своїх підопічних прийшов і продюсер гурту Потап. Він часто виходив до Надії та Олексія на знімальний майданчик, давав поради і спілкувався з ними.

“На Стиле” – дуже актуальна фраза для нашого часу, і ми вирішили забронювати її за собою в музичній історії”, – каже Потап.

Також приїжджав чоловік Наді Дорофеєвої, ведучий програми “Еда, я люблю тебя” та екс-соліст гурту “ДиО.Фильмы” Володимир Дантес. Завдяки такій сильній підтримці Время и Стекло продовжили роботу із вдвічі більшим ентузіазмом.

Надя і Позитив танцювали разом з численними учасниками балету, рухи були чітко відпрацьовані і в той же час залишався простір для самовираження. До речі, артисти розповіли, яке значення в їхньому житті відіграє стиль і що взагалі охоплює це поняття.

“Стиль – це все життя. Те, чим людина займається, одяг, голос, манера розмови… Все, що завгодно! Головне – не стати чиєюсь копією і в будь-який образ додавати щось своє”, – ділиться Олексій.

“Якщо говорити лише про зовнішність, то стиль має для нас велике значення, – зізнається Надія Дорофеєва. – Ми з Позитивом фанати модних луків, весь час прослідковуємо тенденції, постійно один одному скидаємо різноманітні фото. Нам це подобається!”.

Також співачка поділилася своїми думками з приводу популярності пісні та кліпу “Имя 505”. Варто зазначити, що саме ця пісня стала єдиним російськомовним треком у відомій танцювальній грі Just Dance 2017.

“Мені здається, однією з причин неймовірного успіху пісні і кліпу “Имя 505″ є також наш стиль. Саме в цій відеороботі ми вперше показали себе справжніх, стилісти перестали придумувати для нас щось таке, що нам не личить. Ми самі почали брати участь у цих творчих процесах – обирати костюми і контролювати кожну деталь. Головне – не забувати про внутрішнє, тому що зовні ти є гарною картинкою, а пуста всередині людина нікому не цікава”, – каже Надя.

Безсумнівно, Время и Стекло та вся команда Mozgi Production вже зарекомендували себе в сучасному шоу-бізнесі як законодавці унікального стилю. До того ж, над відеороботою “На Стиле” працювали титуловані представники шоу-бізнесу: “Найкращий режисер року”– Леонід Колосовський, “Найкращий стиліст”– Соня Солтес, “Найкращий менеджмент артиста” – Mozgi Entertainment.

Прем’єра нового відеокліпу Время и Стекло відбудеться на початку 2017 року.

 © Фото: Антон Приходько

Дивися ЕКСКЛЮЗИВНЕ ВІДЕО зі зйомок кліпу Время и Стекло “На Стиле”

 

This slideshow requires JavaScript.