У четвер, 23 листопада, в Caribbean Club Concert Hall відбувся концерт з великого проекту Star & Orchestra. Артем Пивоваров, відомий як “музичний прорив 2017” і “найстихійніший артист України”, зіграв хіти Джеймса Брауна, Марвіна Гая, Бруно Марса, The Bee Gees і навіть “Океану Ельзи” під акомпанемент великого джазового оркестру Kaska Records Band.

Також прозвучали пісні самого Артема Пивоварова у вишуканому джазовому аранжуванні, зокрема, його хіт “Кислород”, що зібрав на Youtube більше 4 мільйонів переглядів. Цей концерт – сміливий експеримент для Артема, який прославився рафінованими електронними аранжуваннями своїх хітів і чи не вперше так тісно попрацював з великим живим джазовим оркестром.

“Для мене концерт Star & Orchestra став справжнім музичним челенджем: нові інструменти, свіже звучання, улюблені треки світової поп-фанк класики, виконувати які – одне задоволення і величезна честь. Так, цей вечір був експериментом, причому одним з найсміливіших і результативніших для мене. Завжди повторюю, що роблю все, в першу чергу, для музики і для свого слухача. На сцені я кайфував, і, сподіваюся, гості теж йшли з концерту з приємним післясмаком. Дякую найталановитішим музикантам з Kaska Records Band за нове прочитання моїх треків «Кислород» і «Моя Ночь”, – сказав Артем одразу після концерту.

Серед гостей вечора були Дмитро Ступка та Поліна Логунова, Олексій Тритенко, Павло Костіцин, Анатолій Анатоліч, Роман Мединський, Святослав Лукініч, Вікторія Зубрейчук, Аріна Любітелева, Даша Майстренко.

Star & Orchestra – один з найамбітніших ексклюзивних проектів Caribbean Club Concert Hall. Практично всі етапи підготовки проекту – від ідеї та вибору виконавця до організації технічних моментів  належать Caribbean Club Concert Hall. Формат Star & Orchestra геніальний у своїй простоті: запрошена зірка виконує свої найулюбленіші світові хіти під акомпанемент джазового оркестру. Тільки жива музика, тільки жива імпровізація, тільки живий драйв! Це ключ до того, що жоден концерт Star & Orchestra не буде схожий на попередній. Кожен вечір неповторний.

У попередніх шоу проекту STAR & ORCHESTRA в Caribbean Club Concert Hall брали участь Злата Огневич, Олег “Фагот” Михайлюта, Володимир Ткаченко та Оля Діброва. Постійний учасник проекту – великий джазовий оркестр Kaska Records Big Band під керівництвом Валентина Корнієнко. Ім’я наступного учасника поки тримається в секреті.

This slideshow requires JavaScript.