Сharity Weekend – це унікальний благодійний проект Маші Єфросиніної та фонду «Твоя опора», який ось уже третій рік збирає кошти на допомогу дітям по всій Україні. Charity Weekend дає можливість не просто пожертвувати гроші на благодійність, а й провести час з користю.

У неділю, 23 квітня, гостею нової зустрічі в рамках 9-го Charity Weekend стане Настя Каменських – співачка, учасниця дуету «Потап і Настя», популярний блогер і автор каналу NK Blog.

На Charity Weekend Настя вперше дасть публічне інтерв’ю Маші Єфросиніній.

«Я чекала цієї зустрічі! І я щаслива, що вона нарешті відбудеться! Взагалі, формат public talk – це найулюбленіший мій формат в рамках Charity Weekend, – розповідає ідеолог благодійного проекту Маша Єфросиніна. – Це унікальна можливість показати нашим гостям зірок першої величини людьми, яким теж не чуже співчуття, і те, що їм знайомі всі ті ж проблеми, що й оточуючим.

Настя завжди була мені неймовірно цікава, але особливо цікава зараз! Вона розвивається, вона в русі, вона змінюється. І як особистість, і як неймовірний талант! При цьому в Насті є такий потужний натиск і впевненість в тому, що вона робить, що вона в прямому і переносному сенсі знає, як встати на ноги після падіння! І я вдячна їй за те, що вона згодна про це поговорити з великою жіночою аудиторією! Цим Настя допоможе багатьом жінкам, які бояться або не знають, як почати нове життя! Також ця зустріч дасть можливість зібрати кошти на забезпечення дітей з незаможних родин ортопедичним обладнанням»

Цього разу всі зібрані кошти будуть спрямовані в благодійний фонд «Твоя опора» на допомогу дітям, які перебувають на лікуванні в Інституті травматології та ортопедії. Настя запропонувала допомогти маленьким пацієнтам з хворобами опорно-рухової системи, враховуючи пережиту власну травму – влітку 2016 співачка отримала потрійний перелом ноги зі зміщенням під час стрибка з парашутом.

«Зовсім недавно я на собі відчула, що значить не мати можливості повноцінно пересуватися, і тепер хочу допомогти дітям з ортопедичними проблемами, – каже Настя Каменських. – В першу чергу, це діти, які з різних причин не можуть отримати необхідного дорогого лікування: сироти або діти з малозабезпечених сімей. Допомагати людям важливо і потрібно. Особливо, коли є можливість для цього. Тому я рада взяти участь в проекті Маші Єфросиніної – Charity Weekend. Приходьте, підтримайте бумеранг добра. Поспілкуємося на хвилюючі теми, розповім про своє нове життя і як перетворити мрію в досягнення!»

23 квітня з 13:00 до 17:00 приходьте послухати гранично чесну розмову двох успішних і неймовірно цікавих жінок! Чекаємо вас за адресою пр. Перемоги 84, Nivki-hall.

Купити квиток на Charity Weekend Ви можете тут

Усі зібрані кошти будуть спрямовані в благодійний фонд «Твоя опора» на допомогу маленьким пацієнтам Інституту травматології та ортопедії.