28 жовтня у Stereo Plaza відбулася вечірка Infinite Show, присвячена 8-річчю DJFM. Але сьогодні ми розповімо вам не стільки про концерт, скільки про його закулісся. Звісно, кожному з нас часом стає цікаво, як же відбувається підготовка артистів до виступів, що взагалі відбувається у так званій зоні backstage, як поводять себе ті чи інші артисти поза сценою. Про це ви незабаром дізнаєтеся. А почнемо з концерту.

Привітати радіостанцію прийшло дуже багато людей, серед них були й зіркові гості. Цього разу глядачі підспівували і танцювали під пісні таких артистів, як Eugene Sender, Markus Riva, Софія Тарасова, Alloise, Oleynik, Tsar Project та інших. Хедлайнерами концерту стали два дуже популярних гурти: Время і Стекло та Quest Pistols Show. Публіка зустрічала їх з особливою радістю та захватом. Також варто відзначити чудове світлове та відео-шоу.

А тепер заглянемо за куліси :) Просторий хол, 5 гримерок, кожна з яких призначена для декількох артистів. Зовсім скоро це місце заповнилося міксом яскравих особистостей.

Більшість знаменитостей давали інтерв’ю кільком телеканалам. Також за кулісами працювали волонтери, які допомагали в організації, повідомляли артистам, коли саме вони мають бути готовими вийти на сцену, відносили в гримерки їжу та напої тощо.

Із солістів гурту Время і Стекло першою прийшла Надія, а згодом під’їхав і Олексій. Разом із ними була хороша група підтримки: продюсери гурту Потап та Ірина Горова, хореограф балету Ольга Риженко, а також піар-менеджер та адміністратор гурту. Надія приготувала собі каву, поспілкувалася зі знайомими та колегами, після чого пішла до гримерки. Учасники балету Flow Masters під керівництвом Олі Риженко деякий час репетирували в холі.

Багато часу проводили у вестибюлі Markus Riva, Oleynik, Eugene Sender, спілкуючись з колегами та пресою. До речі, Eugene Sender є також генеральним директором радіостанції DJFM.

Учасники гурту Quest Pistols Show були неймовірно позитивними, веселими. Постійно з кимось спілкувалися та жартували.

Цікаво спостерігати за тим, як на початку виступу своїх підопічних Потап поспішає до глядацької зали, а потім із задоволенням спостерігає за усім, що відбувається на сцені і знімає відео на телефон.

Можна з впевненістю сказати – вечірка вдалася! Гості були у чудовому настрої, який збережеться ще надовго.

Ексклюзивні відео з вечірки – тут:

This slideshow requires JavaScript.

 

 

© Фото: Аліна Юрпольська.Сподобалася публікація? Будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах через кнопку нижче…