23 березня в київському Палаці Спорту відбудеться найяскравіша музична подія року – композитор Руслан Квінта відсвяткує 20-річний бенефіс великим концертом за участю більше 20-ти відомих артистів України та живого оркестру з 150-ти музикантів!

Маестро, який вміє підібрати потрібний звук для народження найщиріших і унікальних мелодій, музичний геній сучасності, який у своїй творчій майстерні створив більше 200 хітів, які люблять у кожному будинку, музичний продюсер вокальних проектів “Голос країни” та “Голос. Діти” на 1+1 Руслан Квінта запрошує на концерт-святкування!

Топові українські артисти зберуться разом у Палаці Спорту, щоб привітати маестро і по-новому виконати знамениті хіти! На сцену в цей вечір вийдуть: Ірина Білик, DZIDZIO, Олександр Пономарьов, Наталя Могилевська, Jamala, Макс Барських, LOBODA, НеАнгели, Потап і Настя, Время и Стекло, ALEKSEEV, Злата Огневич, MONATIK і багато інших.

Музою вечора стане незрівняна Софія Ротару! В її репертуарі більше 30 хітів, музика до яких написана Русланом Квінтою. Серед них – суперхіт “Одна калина”, який вже давно закріпився в статусі неофіційного гімну України! А також не менш улюблена пісня “Небо – це я!”, яка дала назву концерту.

Також Руслан Квінта створив хіти, які увійшли в історію музичної культури і задали високу планку якісної музики, яка надихає: “Любовь – Яд”для Ірини Білик, “О тебе” і “Ветер надежды” Євгенії Власової, Angel для Міки Ньютон, “Я буду руки твои целовать” для Миколи Баскова, “Пьяное солнце” для ALEKSEEV, репертуар для Аліни Гроссу і Асії Ахат, композиції для Ані Лорак, Наталії Могилевської, Андрія Данилка та більше сотні інших артистів.

Бенефіс Руслана Квінти “Небо – це я!” – не просто творчий вечір, це унікальне шоу, яке можна побачити тільки один раз. 23 березня в Палаці Спорту кожен стане свідком справжнього музичного спектаклю, супроводжуваного великим живим оркестром з 150 чоловік. Незвичайні інструменти з усього світу, нові аранжування та інтерпретації пісень композитора відкриють глядачам нові грані музичного світу.

За візуальне оформлення шоу береться відомий режисер-постановник Олег Боднарчук, автор художнього оформлення музичних номерів America’s got talent, M1 Music Awards, “Голос країни” та ін. Уже зараз відомо, що глядачі концерту побачать грандіозне світлове шоу з використанням новітньої європейської технології об’ємного світловідбивання.

Квитки можна придбати в касах квиткових операторів, а також онлайн:

https://kiev.karabas.com/ruslan-kvinta

https://www.concert.ua/ru/eventpage/ruslan-kvint